Droga na szczyt Outlet

Ekstremalne warunki, pragnienia silniejsze niż strach i pożądanie, które jest jak tlen. Liwię i Daniela łączy wspólny cel – zdobycie najwyższego szczytu Ziemi. Droga na dach świata ma być dla nich oczyszczeniem, pożegnaniem z przeszłością i szansą na nowe życie. Namiętność, która rodzi się między...
17,16 * 39,90 zł
*cena detaliczna

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 16,34 zł

Opis

Ekstremalne warunki, pragnienia silniejsze niż strach i pożądanie, które jest jak tlen.

Liwię i Daniela łączy wspólny cel – zdobycie najwyższego szczytu Ziemi. Droga na dach świata ma być dla nich oczyszczeniem, pożegnaniem z przeszłością i szansą na nowe życie. Namiętność, która rodzi się między nimi w tych skrajnie niesprzyjających warunkach, jest jak lawina – nie mogą (i nie chcą) przed nią uciec, choć stawka to ich cały dotychczasowy świat. Ani na chwilę nie zapominają jednak, że szczyt stanowi dopiero połowę drogi.

Nowa powieść Eweliny Dobosz to romans tak gorący, że ulegną mu nawet himalajskie śniegi.


Fragment książki

Mogliśmy udawać przed sobą, ale to było tylko perfidne kłamstwo. To już się stało. Potężne zauroczenie zdążyło zapanować nad naszymi umysłami. My próbowaliśmy jedynie oszukać rzeczywistość i nasze ciała, które zdradzały nas na każdym kroku.


Opinie o książce

Akcja „Drogi na szczyt” nie pozwala odpocząć czytelnikowi nawet na chwilę, zupełnie jak podczas końcowego etapu wspinaczki. Sięgając po tę historię, przygotujcie się na ekscytującą wyprawę i bądźcie pewni, że gdy poznacie zakończenie, będziecie musieli wziąć naprawdę głęboki oddech. Są książki, których się nie zapomina. „Droga na szczyt” jest właśnie taką książką.

Anna Langner


O autorce

Ewelina Dobosz pisze książki głównie z gatunku literatury obyczajowej i romansów. Zadebiutowała w 2020 roku powieścią „Nowa tożsamość” i szturmem wkroczyła na polski rynek czytelniczy. Inne jej powieści to „Stracona tożsamość”, napisana wspólnie z Emilią Szelest „Bardzo cicha noc” oraz nowa powieść „Droga na szczyt”. Opowiadanie Eweliny Dobosz znalazło się również w antologii „Niegrzeczne święta”.


Przeczytaj darmowy fragment książki

HL

Szczegóły - Droga na szczyt

  • Autor: Ewelina Dobosz
  • Wydawnictwo Niegrzeczne Książki
  • Oprawa: Miękka
  • Ilość stron: 304
  • Format: 135x205 mm
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978836671898233
  • Język: polski
  • EAN: 978836671898233
  • Wymiary: 13.5x20.5cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>