Mata Joga

Wspaniała zabawa dla Państwa pociechy! Aktywna mata, z którą Twój maluch odkryje części ciała i nauczy się podstawowych pozycji jogi, świetnie się przy tym bawiąc! Mata ma 3 tryby zabawy: odkrywanie części ciała, wyzwanie oraz ćwiczenie jogi: w pierwszym trybie wesoły robot poprosi dziecko o...

130.91 zł

-25%

174.54 zł

Dodaj do schowka

Opis

Uważasz, że joga to zajęcie odpowiednie jedynie dla dorosłych pasjonatów aktywności fizycznej? Nic bardziej mylnego! Dzięki znanemu i lubianemu producentowi zabawek Dumel oraz jednego z produktów, mianowicie Macie Joga, już dzisiaj możesz wprowadzić malucha w magiczny świat jogi Wszystko na specjalnie przygotowanej macie, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Antypoślizgowa mata w rozmiarze 80x70 cm to świetna propozycja dla każdego malucha – nie tylko poprawi sprawność fizyczną, ale zapewni także świetną zabawę! Dzięki macie od Cobi, Twoje dziecko nie tylko pozna podstawowe części ciała, ale nauczy się także najłatwiejszych pozycji jogi. Do wyboru masz trzy tryby zabawy wbudowane w matę: pierwszy z nich zakłada odkrywanie części ciała, drugi to szeroko rozumiane „wyzwanie”, zaś trzeci to już ćwiczenia jogi. „Wyzwanie” to seria poleceń wypowiadanych przez robota – zadaniem dziecka będzie powtórzenie kombinacji przycisków, które wcześniej usłyszy w komendzie. Każdy poziom trudności urozmaicony jest różnego rodzaju melodiami oraz sympatycznym głosem Kasi Cichopek, która pomoże Twojemu dziecku w nauce nowych umiejętności.

Dumel już od wielu lat dostarcza do mieszkań i domów jednorodzinnych zabawki, które łączą w sobie walor edukacyjny oraz dobrą zabawę. Odpowiedni rozwój psychiczny i motoryczny dziecka to podstawowe wskazówki w pracy nad konkretnymi produktami – wykwalifikowani specjaliści robią wszystko, by produkowane zabawki wyróżniały się najwyższą jakością, ciekawym designem oraz całkowitym bezpieczeństwem podczas zabawy. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami firmy Dumel, które znajdziecie w naszym sklepie internetowym!

Produkt kierowany jest do dzieci powyżej drugiego roku życia.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Mata Joga

  • Producent: Dumel
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8436538673119
  • EAN: 8436538673119