Duże Figurki. Mamy i Dzieci. Zwierzęta z Dżungli

Duże Figurki. Mamy i Dzieci. Zwierzęta z Dżungli. Zestaw 6 szt.Nauka przez zabawę!Learning Resources to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, któremu zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie. Zabawki Learning Resources(R) są zaprojektowane tak, aby pomóc dzieciom w...
257,99

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 230,53 zł

Opis

Duże Figurki. Mamy i Dzieci. Zwierzęta z Dżungli. Zestaw 6 szt.
Nauka przez zabawę!

Learning Resources to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, któremu zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie. Zabawki Learning Resources(R) są zaprojektowane tak, aby pomóc dzieciom w zdobywaniu kluczowych umiejętności edukacyjnych i przygotowaniu się na podbój świata!
Królestwo dżungli ożywa dzięki dużym figurkom przedstawiającym zwierzęta, w naturalnych kolorach, wyglądające jak żywe. Kolory i realistyczne szczegóły pobudzą twórczą i naukową ciekawość. Odkryj nasze zestawy figurek, które zachęcają dzieci do praktycznego uczenia się i rozwoju poprzez kreatywność i wyobraźnię. Dzieci uczą się: dopasowywania, rozpoznawania gatunków, kolorów i kształtów, porównywania, doskonalenia umiejętności motorycznych, oraz rozbudzania emocji. W zestawie 6 figurek: mama słoń i słoniątko, mama goryl i gorylątko oraz mama tygrys i tygrysiątko. Największa figurka: 30 cm x 12 cm. Cały zestaw mieści się w eleganckim pudełku. Figurki wykonano z wytrzymałego, tworzywa sztucznego.Wymiary opakowania: 35 cm x 27,5 cm x 10 cm. Uwaga! Czyścić wilgotną szmatką i wytrzeć do sucha. Nie zanurzać w wodzie.

Szczegóły - Duże Figurki. Mamy i Dzieci. Zwierzęta z Dżungli

  • Rok wydania: 2021
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 765023008395
  • EAN: 765023008395
  • Wymiary: 350x275x100 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również