Duży plecak LittleLife Animal Pack Biedronka

Duży plecak Animal Pack przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat. Duże Plecaki Animal Pack to seria plecaczków - zwierzaków w wersji dla starszaków. Idealnie sprawdzą się zarówno w przedszkolu jak i na spacerach czy rodzinnych wyjazdach. Przestronna komora główna pomieści mnóstwo rzeczy i zapewni...

160.30 zł

Cena za kg : 679.24zł

Dodaj do schowka

Opis

Plecaczek dla dziecka, który jest w stanie pomieścić naprawdę wiele rzeczy, ważący mało i dobrze dopasowany, to prawdziwy skarb. Z tego powodu firma LittleLife stworzyła serię plecaczków Animal Pack w wersji dla starszaków. Prezentowany w tym miejscu model, czyli Biedronka, nie tylko świetnie wygląda, ale dodatkowo jest niezwykle praktycznym przedmiotem. Dzięki niemu dziecko łatwo spakuje się zarówno do przedszkola, jak i na spacery czy rodzinne wyjazdy.

Najważniejsze cechy dużego plecaka Animal Pack Biedronka:

Dzięki przestronnej komorze głównej plecak LittleLife Animal Pack Biedronka jest w stanie pomieścić masę rzeczy i zapewnić do nich łatwy i szybki dostęp. Wygodny uchwyt na górze plecaka w połączeniu z regulowanymi ramiączkami pozwolą na idealne dopasowanie do budowy dziecka. Główna komora zapinana jest na zamek błyskawiczny, dzięki czemu używanie plecaczka nie będzie nastręczać dziecku trudności. W środku znajduje się także miejsce na wpisanie imienia, nazwiska i adresu, przydatne w razie zgubienia plecaka. Plecak posiada również pas piersiowy, dzięki kręgosłup dziecka jest odciążony. Plecak jest zgodny z normą bezpieczeństwa EN 13210-2004. Ten naprawdę świetny produkt przeznaczony jest dla dzieci już od 3 roku życia.

Plecak waży niewiele, bo zaledwie 236 g, ma dużą pojemność - aż 6 l; jego wymiary to 17 x 25 x 32 cm, idealnie sprawdzi się jako plecak dla dzieci w wieku 3+.

Szczegóły - Duży plecak LittleLife Animal Pack Biedronka

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt