NOWOŚĆ Dwa czołgi Zdalnie Sterowane z Ładowarkami R/C

Dwa czołgi Zdalnie Sterowane z Ładowarkami R/C

  • 5907625589802
  • 3 dni
Dwa czołgi Zdalnie Sterowane z Ładowarkami R/C Jeżeli Twoje dziecko jest fanem wojska oraz motywów militarnych to będzie idealny prezent dla niego. Dzięki tej zabawce każde dziecko może poczuć się jak bohater na prawdziwym polu bitwy. Zarówno dzieciom jak i rodzicom możemy polecić Zestaw Dwóch...

220.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Dwa czołgi Zdalnie Sterowane z Ładowarkami R/C
Jeżeli Twoje dziecko jest fanem wojska oraz motywów militarnych to będzie idealny prezent dla niego. Dzięki tej zabawce każde dziecko może poczuć się jak bohater na prawdziwym polu bitwy. Zarówno dzieciom jak i rodzicom możemy polecić Zestaw Dwóch Zdalnie Sterowanych Czołgów. Replika czołgu T90 oraz KING TIGER w skali 1:28 to prawdziwy rarytas dla użytkownika w każdym wieku. Wykonane z solidnego plastiku pojazdy posiadają ruchomą wieżyczkę z działkiem, za pomocą pilotów można kierować nimi do przodu i do tyłu oraz skręcać. Prawdziwa zabawa rozpoczyna się gdy znajdziemy godnego rywala. Po uruchomieniu funkcji Gry Wojennej zyskujemy możliwość kompetytywnego ostrzeliwania się z przeciwnikiem. Na czołgu znajduje się nadajnik i odbiornik podczerwieni, za pomocą których przeprowadzany jest wzajemny ostrzał. Zadaniem czołgisty jest unikanie ostrzału i jednoczesne oddawanie bezpiecznych strzałów w kierunku wroga. Pojazdy posiadają znaczniki ilości swoich punktów wytrzymałości, których ubywa wraz z otrzymywaniem obrażeń. Po pierwszym trafieniu "uszkodzeniu" ulega lewa gąsienica, uniemożliwiając skręcanie. Po drugim trafieniu pojazd przestaje się poruszać, możliwe jest jedynie kierowanie wieżyczką. Trzecie trafienie jest równoznaczne z przegraniem pojedynku. Po otrzymaniu trafienia czołg posiada kilkusekundową odporność na obrażenia. Czołgi działają w częstotliwości 27Mhz.
W zestawie znajdują się:
- czołg T90
- czołg KING TIGER
- dwa piloty do zdalnego sterowania
- dwie ładowarki
- dwa żołnierzyki z bronią
Wymiary elementów zestawu:
- czołg T90: 26 cm x 12 cm x 10.5 cm długość lufy - 15 cm
- czołg KING TIGER: 26 cm x 12 cm x 10.5 cm długość lufy - 16 cm
- pilot do zdalnego sterowania: 12 cm x 7 cm x 10 cm
Wymiary pudełka:
41.5 cm x 13.5 cm x 32 cm
Czołgi zasilane są akumulatorkami o napięciu 4,8 V (w zestawie), które mogą być ładowane dołączonymi do zestawu ładowarkami. Piloty do uruchomienia potrzebują po 2 baterie AA 1.5 V - brak w zestawie. Zestaw posiada certyfikat CE i jest zgodny z normą EN 71. Zapakowany jest w pudełko z przezroczystą witrynką, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Dwa czołgi Zdalnie Sterowane z Ładowarkami R/C

  • Producent Lean Toys
  • Wiek: 5-7 lat, 8-11 lat, 12-14 lat, 15-99 lat
  • Płeć: chłopiec, dziewczynka
  • Rok wydania: 2020
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907625589802
  • Język: polski, angielski
  • EAN: 5907625589802