Dwaj bracia

  • Fbio Moon i Gabriel B
  • Mucha Comics
  • 9788366589568
  • 48 godzin + czas dostawy
Bracia bliźniacy Omar i Yaqub wyglądają może tak samo, ale nie mogliby się bardziej różnić. Zaborcza miłość matki dodatkowo komplikuje relacje między rodzeństwem. Gdy po pięciu latach pobytu u krewnych w Libanie Yaqub wraca do domu w Brazylii, jest już obcym człowiekiem dla swoich biologicznych...

99.00

Dodaj do schowka

Opis

Bracia bliźniacy Omar i Yaqub wyglądają może tak samo, ale nie mogliby się bardziej różnić. Zaborcza miłość matki dodatkowo komplikuje relacje między rodzeństwem. Gdy po pięciu latach pobytu u krewnych w Libanie Yaqub wraca do domu w Brazylii, jest już obcym człowiekiem dla swoich biologicznych rodziców, a napięcia miedzy nim a Omarem osiągają apogeum. Rodzinne tajemnice jeszcze mocniej wciągają czytelnika w te głęboko poruszającą opowieść o tożsamości, miłości, stracie, oszustwie i rozpadzie więzów krwi.
Oparty na powieści uznanego pisarza Miltona Hatouma i przeniesiony na karty komiksu przez wielokrotnie nagradzanych twórców Fbia Moona i Gabriela B album DWAJ BRACIA jest jedynym w swoim rodzaju hołdem dla dynamicznego życia i różnorodności Brazylii.
Ten album natychmiast wskakuje na listę najważniejszych powieści graficznych, jakie przeczytacie w życiu. Wybitni twórcy u szczytu formy opowiadają historie tak, jak tylko oni potrafią. Co za dar! Co za frajda!
Brian Michael Bendis (JESSICA JONES, PULS)
Dwaj bracia to nadzwyczajne dzieło. Moon i B, dwaj twórcy, którzy w tym medium nie mają sobie równych, przedefiniowali jego pojęcie. Komiks powstał jako rozrywka, ale DWAJ BRACIA stanowią dowód, ze może być tez sztuka. Im szerzej otwierasz oczy, tym bardziej ta historia chwyta za serce.
Brian Azzarello (KSIĘŻYCÓWKA, 100 NABOI)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Dwaj bracia

Inni Klienci kupili również