Dworzec Kolejowy

Gra dworzec kolejowy to dwustronna plansza, która wymaga od dzieci trochę wysiłku i pracy w przygotowaniu rekwizytów do zabawy. Przed rozpoczęciem gry trzeba skleić budynki z tekturowych elementów. Następnie z puzzli należy ułożyć planszę. Kiedy to się uda, można ustawić na niej sklejone budynki i...

27.41 zł

-34%

41.30 zł

Dodaj do schowka

Opis

Gra dworzec kolejowy to dwustronna plansza, która wymaga od dzieci trochę wysiłku i pracy w przygotowaniu rekwizytów do zabawy. Przed rozpoczęciem gry trzeba skleić budynki z tekturowych elementów. Następnie z puzzli należy ułożyć planszę. Kiedy to się uda, można ustawić na niej sklejone budynki i rozpocząć jazdę lokomotywą po torze.
Na odwrotnej stronie planszy - puzzli znajdują się kontury znaków drogowych i ich nazwy. Jeśli znudzi się zabawa pociągiem można zdemontować planszę, odwrócić puzzle na drugą stronę, a następnie układać je tak, by powstała tablica znaków drogowych. Znaki są czarnobiałe, ale dzięki kolorowym kredkom, znajdującym się w opakowaniu zabawki, można je pokolorować według załączonego wzoru - ucząc się przy okazji ich nazw.
Pudełko zawiera:
- 12 puzzli - plansza
- 1 lokomotywa
- 2 wagoniki
- 6 domów do sklejenia
- kredki
- instrukcja
Gra dla dzieci powyżej 6 roku życia.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Dworzec Kolejowy

  • Wiek: od 6 lat
  • Rok wydania: 2011
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5906018004526
  • Format: 29,5x30,5 cm
  • EAN: 5906018004526