Dziedzictwo Polski Mapa malowana

  • 9788387442293
  • 48 godzin + czas dostawy
Ozdobna mapa Polski z rysunkami obrazującymi dziedzictwo Polski. Mapa w postaci składanej, po rozłożeniu o wymiarach 97 x 67 cm. Ostatnim dziełem wybitnego grafika Antoniego Chodorowskiego jest prezentowana mapa, która jak wielobarwny arras, ukazuje bogactwo kulturowe naszego narodu. Mottem tej...

11.34

-10%

12.60 zł

Dodaj do schowka

Opis

Ozdobna mapa Polski z rysunkami obrazującymi dziedzictwo Polski. Mapa w postaci składanej, po rozłożeniu o wymiarach 97 x 67 cm.
Ostatnim dziełem wybitnego grafika Antoniego Chodorowskiego jest prezentowana mapa, która jak wielobarwny arras, ukazuje bogactwo kulturowe naszego narodu. Mottem tej mapy są słowa Jana Pawła II: "Pozostańcie wierni temu dziedzictwu, któremu na imię Polska".
Artysta piórkiem i pędzlem splótł postacie historyczne i literackie. Uwypuklił to, co stanowi o polskim dziedzictwie. Na ramie mapy umieścił portrety sławnych Polaków, którzy w znaczący sposób wpłynęli na dzieje ojczyzny.
Wybrane cytaty m.in. wybitnych twórców i bohaterów narodowych doskonale wzbogacają malowane epizody naszej historii. Załączona lupa (w wersji składanej) pozwala na odkrywanie piękna przedstawionych na mapie szczegółów i kunsztu artysty

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Dziedzictwo Polski Mapa malowana

Bestsellery - Książki