Dzień Misia Tamisia Outlet

Seria 4 książeczek, których bohaterem jest sympatyczny miś Tamiś, z pewnością podbije serca dzieci. Jego przygody pomogą maluchom zrozumieć otaczający świat i oswoić dziecięce lęki. Dodatkowym atutem są przemawiające do wyobraźni małych czytelników ilustracje. Tytuły: Miś Tamiś idzie do...
10,00 * 19,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,19 zł

Opis

Seria 4 książeczek, których bohaterem jest sympatyczny miś Tamiś, z pewnością podbije serca dzieci.
Jego przygody pomogą maluchom zrozumieć otaczający świat i oswoić dziecięce lęki. Dodatkowym atutem są przemawiające do wyobraźni małych czytelników ilustracje.
Tytuły: Miś Tamiś idzie do przedszkola, Miś Tamiś u dentysty, Dzień misia Tamisia, Miś Tamiś i magiczne słowa

Autorem tytułu "Dzień Misia Tamisia" jest Edyta Pawlak-Sikora, Susie Hammer.

"Dzień Misia Tamisia" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książki to gwarancja świetnej zabawy. Krótka forma to świetny sposób na to, aby dziecko będące w wieku od 3 do 5 lat zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i ułatwia rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością zmotywuje go do zadawania pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają im poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również świetnym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest także nieocenionym sposobem kształcenia zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To super rozrywka dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w twardej okładce. Dzięki solidnemu wykonaniu lektura zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to bardzo krótka publikacja - jej długość to 20 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja Dzień Misia Tamisia została wydana przez Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka zainteresuje szkraba, to zobacz też pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.