Dźwiękowe zwierzęta na farmie

Każde szczęśliwe zwierzę gospodarskie „zabrzmi” własnym głosem, gdy jego element zostanie prawidłowo umieszczony w tej układance! Twoje dziecko będzie cieszyć się ośmioma dźwiękami zwierząt i oglądaniem pełnokolorowych, pasujących do siebie obrazków pod elementami. 8-częściowa łamigłówka drewniana...

51.31 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Każde szczęśliwe zwierzę gospodarskie „zabrzmi” własnym głosem, gdy jego element zostanie prawidłowo umieszczony w tej układance!
Twoje dziecko będzie cieszyć się ośmioma dźwiękami zwierząt i oglądaniem pełnokolorowych, pasujących do siebie obrazków pod elementami.
8-częściowa łamigłówka drewniana z solidną drewnianą deską do układania.
Wymagane 2 baterie AAA, nie są dołączone.
Pomysły na zabawę:
A. Poproś dziecko o zdjęcie z tablicy wybrane przez ciebie zwierzątko, zanim zacznie je odkładać zastanówcie się jaki dźwięk wyda dany zwierzak, przykładając puzzel do tablicy sprawdzicie, czy mieliście rację.
B. Zdejmijcie wszystkie puzzle z tablicy, wybierz zwierzę, którego głos będziesz naśladować i następnie wydaj ten dźwięk, a dzieci niech zgadną, o które zwierzę chodziło, jeśli im się uda mogą odłożyć puzzel na tablicę.
C. Opowiedzcie historie, nadajcie każdemu zwierzątku imię i wymyślcie jaką ma osobowość, porozmawiajcie gdzie żyje i jakie ma zwyczaje, a także co je i co lubi robić.
(WSKAZÓWKA: Układ logiczny ma czujniki aktywowane światłem; aby uzyskać najlepsze wyniki, należy odsłonić czujnik, usuwając kawałek w jasno oświetlonym pokoju, a następnie odtworzyć dźwięk, zastępując element w tablicy).

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Dźwiękowe zwierzęta na farmie

  • Producent: Melissa & Doug
  • Kod producenta: GXP-662254
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 000772107266
  • EAN: 000772107266