Easy Stationery Cyrkiel metalowy z grafitem

Mix wzorów. Towar wysyłany losowo!Cyrkiel jest niezbędnym wyposażeniem szkolnego piórnika, model z wymiennym wkładami gwarantuje cienką, precyzyjną linię.Wygoda na okrągłoJednym z tematów, które warto zapamiętać ze szkoły są podstawy geometrii. Wiedza ta jest przydatna w wielu dziedzinach życia,...

7.87

-18%

9.64 zł

Dodaj do schowka

Opis

Mix wzorów. Towar wysyłany losowo!
Cyrkiel jest niezbędnym wyposażeniem szkolnego piórnika, model z wymiennym wkładami gwarantuje cienką, precyzyjną linię.
Wygoda na okrągło
Jednym z tematów, które warto zapamiętać ze szkoły są podstawy geometrii. Wiedza ta jest przydatna w wielu dziedzinach życia, podobnie jest z umiejętnością korzystania z przyrządów: cyrkla, ekierki i kątomierza.
Cyrkiel służy do precyzyjnego rysowania okręgów. Ich średnica zależna jest od rozstawu ramion cyrkla, zaś grubość linii od stopnia zaostrzenia grafitu. Dzięki zastosowaniu wymiennych rysików, linia zawsze jest odpowiednio cienka.
Gwarancja jakości Easy
Wiemy, jak ważny jest długotrwały efekt, dlatego przed naszymi produktami stawiamy wysokie wymagania i dokładamy wszelkich starań by do ich wykonania wykorzystywane były materiały najwyższej jakości.
Inne z serii
W ramach serii artykułów znajdujących zastosowanie w szkole i biurze, Easy proponuje szeroką gamę produktów piśmienniczych, m.in. ołówków grafitowych i automatycznych, długopisów, cienkopisów. Warto zwrócić również uwagę na produkty pobudzające kreatywność, m.in. nożyczki z ostrzem wycinającym wzory, węgiel rysunkowy, pastele.
Parametry:
- w zestawie: cyrkiel
- materiał: metal
- pakowany w wygodne etui

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Easy Stationery Cyrkiel metalowy z grafitem

  • Producent: Easy Stationery
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902693299738
  • EAN: 5902693299738
  • Wymiary: 180x135x110 mm

Inni Klienci kupili również