Easywalker Mosey+ Moskitiera na gondolę wózka

EMO20086 Easywalker Mosey+ Moskitiera na gondolę wózka Moskitiera holenderskiej marki Easywalker na gondolę wózka Mosey+. Solidna, funkcjonalna i łatwa do mocowania. Lekka i przewiewna siatka chroni dziecko przed owadami. Wszyta kieszeń-etui ułatwia jej przechowywanie. Kolor: biały Wszystkie...

99999.00 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

EMO20086 Easywalker Mosey+ Moskitiera na gondolę wózka

Moskitiera holenderskiej marki Easywalker na gondolę wózka Mosey+. Solidna, funkcjonalna i łatwa do mocowania. Lekka i przewiewna siatka chroni dziecko przed owadami. Wszyta kieszeń-etui ułatwia jej przechowywanie.

Kolor: biały

Wszystkie akcesoria Easywalker zostały starannie zaprojektowane i utrzymane w klasycznym stylu marki. Stanowią doskonałe uzupełnienie wyposażenia wózków, dzięki którym można je jeszcze lepiej dostosować do aktualnych potrzeb dziecka i rodzica. W ofercie znajdziesz m.in. parasolki, moskitiery, adapter do fotelików samochodowych, uchwyty na kubki czy pokrowce na lato. Co więcej – są one na tyle uniwersalne, że pasują do większości wózków, dostępnych na rynku.

Holenderska marka Easywalker istnieje na rynku do 1989 roku. Słynie z prostego stylu, połączonego z rewolucyjnymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami, które zdobywają wiele nagród. Easywalker tworzy z myślą o rodzinach, które uwielbiają wspólne, aktywne spędzanie czasu. Wózki i akcesoria Easywalker mają przede wszystkim ułatwiać rodzicom codzienność z dzieckiem, pozwalać na celebrowanie wspólnego czasu w spokoju i bez przeszkód, niezależnie od tego, czy podróżują czy spacerują, wędrują przed siebie czy kluczą uliczkami w pobliżu domu. Wyróżnia je wysoka jakość, dbałość o szczegóły i wyjątkowy design. Łączą wygodę dziecka z potrzebami rodzica.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Easywalker Mosey+ Moskitiera na gondolę wózka

  • Producent: Easywalker
  • Kod producenta: EMO20086
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8719033992337
  • EAN: 8719033992337