Eco Clean Cytrynowy płyn do mycia naczyń 500 ml

Naturalny i organiczny aloesowy płyn do zmywania naczyń o cytrynowym zapachu, 500 ml. Zawiera wodę kwiatową i naturalne olejki eteryczne z cytryn. Skutecznie usuwa tłuszcz i przypalone resztki jedzenia. Twoje naczynia będą zaskakująco czyste. Nie zawiera żadnych niebezpiecznych, chemicznych...

13.99 zł

-18%

16.99 zł

Cena za L : 27.98zł

Dodaj do schowka

Opis

Naturalny i organiczny aloesowy płyn do zmywania naczyń o cytrynowym zapachu, 500 ml. Zawiera wodę kwiatową i naturalne olejki eteryczne z cytryn. Skutecznie usuwa tłuszcz i przypalone resztki jedzenia. Twoje naczynia będą zaskakująco czyste. Nie zawiera żadnych niebezpiecznych, chemicznych składników. Zawiera naturalny olejek eteryczny z cytryny, który posiada właściwości antyseptyczne (odkażające) i niszczy drobnoustroje, a dzięki temu, że jest lotny często wykorzystywany jest do dezynfekcji pomieszczeń (nawet w szpitalach). Poza tym pozostawia przyjemny, orzeźwiający zapach, który długo się utrzymuje. Połączenie z naturalnym olejkiem eterycznym z aloesu, który posiada właściwości antybakteryjne i antywirusowe, daje gwarancję idealnie czystych naczyń. Nie musisz się też już martwić o swoje dłonie podczas zmywania, ponieważ aloes działa zmiękczająco i nawilżająco.

Eco Clean Cytrynowy płyn do mycia naczyń 500 ml:

  • w 100% naturalne i organiczne składniki;
  • w 100% biodegradowalne opakowania;
  • w 100% naturalny zapach;
  • produkt nie testowany na zwierzętach;
  • bez obaw mogą być stosowane w pomieszczeniach gdzie przebywają dzieci od 1 dnia życia

Składniki - Eco Clean Cytrynowy płyn do mycia naczyń 500 ml

<5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, olejki eteryczne. 100% składników pochodzenia naturalnego. Zawiera także: Aqua, Ethanol, Propylen Glycol, Sodium Citrate, Betain, Melissa Officinalis Flower/leaf/stem Water*, alcohol*, Alcohol, Sodium Hydroxide.

Sposób przygotowania i przechowywania

Stosować do mycia naczyń. Przechowywać w chłodnym, suchym pomieszczeniu, bez narażenia na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, skrajnie niskich lub wysokich temperatur.

Dane producenta/dystrybutora

Cohitech Cotton High Tech S.L. Colonia La Rabeia, s/n, 08660 Balsareny, Barcelona Hiszpania

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Eco Clean Cytrynowy płyn do mycia naczyń 500 ml

  • Producent: Eco Clean
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5708048043373
  • EAN: 5708048043373
  • Wymiary: 18.5 x 7 x 7 cm