Eco Life Świeca Sojowa Cosy Fire z drewnianym knotem

Świeca Sojowa Cosy Fire z drewnianym knotem Otulający, ciepły zapach imbiru, goździka i pomarańczy wymieszany z drzewnymi nutami. Eco Life Candles zaprasza do świata aromatycznych, naturalnych świec sojowych oraz naturalnych sojowych świec produkowanych z pasją ręcznie w Polsce. Eco Life Candles to...
49,99

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 42,49 zł

Opis

Świeca Sojowa Cosy Fire z drewnianym knotem

Otulający, ciepły zapach imbiru, goździka i pomarańczy wymieszany z drzewnymi nutami.

Eco Life Candles zaprasza do świata aromatycznych, naturalnych świec sojowych oraz naturalnych sojowych świec produkowanych z pasją ręcznie w Polsce.

Eco Life Candles to świece wykonane z nietoksycznego, naturalnego wosku sojowego, który topiąc się, uwalnia naturalne kompozycje zapachowe. Szkodliwe toksyny takie jak toluen czy benzen uwalniane podczas palenia świec parafinowych (parafina to pochodna ropy naftowej) działają drażniąco i kancerogennie na układ oddechowy, dlatego palenie takich świec, szczególnie w zamkniętych pomieszczeniach jest dla nas bardzo niezdrowe. Wosk sojowy nie wytwarza szkodliwych toksyn, stanowi bezpieczną dla zdrowia alternatywę świec parafinowych. Wosk sojowy dzięki niższej temperaturze topnienia zapewnia dłuższe spalanie się świecy, która nie kopci się, a rozpuszczony wosk nie parzy i łatwo go usunąć za pomocą wody i mydła.

Zastosowany w świecach knot wykonany jest z czystej bawełny, nieimpregnowany. Świeca w praktycznym zamykanym słoiczku, który po zużyciu może posłużyć jako pojemnik na drobiazgi. Nasze świece pomogą nie tylko zapewnić wyjątkowy, przytulny klimat w Państwa domu ale również mogą stanowić idealny - zdrowy prezent dla najbliższych.

Szczegóły - Eco Life Świeca Sojowa Cosy Fire z drewnianym knotem

  • Producent: Eco Life
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902738920610
  • EAN: 5902738920610
  • Wymiary: 10 x 10 x 10 cm

Składniki - Eco Life Świeca Sojowa Cosy Fire z drewnianym knotem

Wosk sojowy, knot drewniany nie impregnowany, kompozycja zapachowa.

Sposób przygotowania i przechowywania

Świecę palić minimum 1h, tak by wosk miał możliwość wytopić się do krawędzi naczynia. Zapobiegnie to tworzeniu się tunelu i wydłuży żywotność świecy.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nigdy nie należy zostawiać palącej się świecy bez nadzoru. Unikać przeciągów. Czas palenia 70h.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również