Eco Life Świeca sojowa Wspomnienie lata 450 g

Naturalna świeca zapachowa Wspomnienie lata z serii Aromaterapia Mieszanka olejków eterycznych: cedr, cytryna, wanilia, trawa cytrynowa. Eco Life Candles to świece wykonane z nietoksycznego, naturalnego wosku sojowego, który topiąc się, uwalnia naturalne kompozycje zapachowe lub olejki eteryczne w...

31.99 zł

-18%

39.00 zł

Cena za kg : 71.09zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Naturalna świeca zapachowa Wspomnienie lata z serii Aromaterapia

Mieszanka olejków eterycznych: cedr, cytryna, wanilia, trawa cytrynowa.

Eco Life Candles to świece wykonane z nietoksycznego, naturalnego wosku sojowego, który topiąc się, uwalnia naturalne kompozycje zapachowe lub olejki eteryczne w przypadku świec z serii aromaterapia.

Szkodliwe toksyny takie jak toluen czy benzen uwalniane podczas palenia świec parafinowych (parafina to pochodna ropy naftowej) działają drażniąco i kancerogennie na układ oddechowy, dlatego palenie takich świec, szczególnie w zamkniętych pomieszczeniach jest dla nas bardzo niezdrowe. Wosk sojowy nie wytwarza szkodliwych toksyn, stanowi bezpieczną dla zdrowia alternatywę świec parafinowych.

Wosk sojowy dzięki niższej temperaturze topnienia zapewnia dłuższe spalanie się świecy, która nie kopci się, a rozpuszczony wosk nie parzy i łatwo go usunąć za pomocą wody i mydła. Zastosowany w świecach knot wykonany jest z czystej bawełny, nieimpregnowany. Świeca w praktycznym zamykanym słoiczku, który po zużyciu może posłużyć jako pojemnik na drobiazgi.

Czas palenia: do 50 h

Waga: 450 g / 250 ml

Opakowanie: karton z wypełnieniem

Wymiary: wysokość: 7,3 cm, średnica: 8,55 cm

Składniki - Eco Life Świeca sojowa Wspomnienie lata 450 g

Naturalny wosk sojowy, knot bawełniany, olejki eteryczne

Sposób przygotowania i przechowywania

Pierwsze palenie świecy powinno trwać tak długo, aż stopiony wosk pokryje całą powierzchnię świecy (około 2-3h). Zapobiegnie to wytworzeniu się nieestetycznego leja. Knot należy przycinać przed każdym paleniem świecy, aby nie był dłuższy niż 2-3 mm. Przyczyni się to do równomiernego i dłuższego spalania się.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Środki bezpieczeństwa: Nie pozostawiaj palącej się świecy bez nadzoru. Stawiaj świecę na stabilnym, odpornym na ciepło podłożu. Nie zostawiaj świecy blisko materiałów łatwopalnych, chroń przed dziećmi, nie zakręcaj palącej się świecy.

Dane producenta/dystrybutora

Eco Life, ul. Kosmonautów 6, 41-303 Dąbrowa Górnicza

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Eco Life Świeca sojowa Wspomnienie lata 450 g

  • Producent: Eco Life
  • Kod producenta: ECL00160
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902738920160
  • EAN: 5902738920160
  • Wymiary: 7.3 x 8.55 x 8.55 cm