Eco Life Świeca sojowa Zielone jabłuszko 450 g

Naturalna świeca zapachowa Zielone Jabłuszko Naturalna sojowa świeca zapachowa Zielone Jabłuszko. Świece Eco Life Candles to świece wykonane z nietoksycznego, naturalnego wosku sojowego, który topiąc się, uwalnia naturalne kompozycje zapachowe lub olejki eteryczne w przypadku świec z serii...

31.99

-18%

39.00 zł

Cena za kg : 71.09zł

Dodaj do schowka

Opis

Naturalna świeca zapachowa Zielone Jabłuszko

Naturalna sojowa świeca zapachowa Zielone Jabłuszko. Świece Eco Life Candles to świece wykonane z nietoksycznego, naturalnego wosku sojowego, który topiąc się, uwalnia naturalne kompozycje zapachowe lub olejki eteryczne w przypadku świec z serii aromaterapia.
 
Szkodliwe toksyny takie jak toluen czy benzen uwalniane podczas palenia świec parafinowych (parafina to pochodna ropy naftowej) działają drażniąco i kancerogennie na układ oddechowy, dlatego palenie takich świec, szczególnie w zamkniętych pomieszczeniach jest dla nas bardzo niezdrowe.
 
Wosk sojowy nie wytwarza szkodliwych toksyn, stanowi bezpieczną dla zdrowia alternatywę świec parafinowych. Dzięki niższej temperaturze topnienia zapewnia dłuższe spalanie się świecy, która nie kopci się, a rozpuszczony wosk nie parzy i łatwo go usunąć za pomocą wody i mydła. Zastosowany w świecach knot wykonany jest z czystej bawełny, nieimpregnowany. Świeca w praktycznym zamykanym słoiczku, który po zużyciu może posłużyć jako pojemnik na drobiazgi.

Sposób użycia: Pierwsze palenie świecy powinno trwać tak długo, aż stopiony wosk pokryje całą powierzchnię świecy (około 2-3h). Zapobiegnie to wytworzeniu się nieestetycznego leja. Knot należy przycinać przed każdym paleniem świecy,  aby nie był dłuższy niż 2-3mm. Przyczyni się to do równomiernego i dłuższego spalania się.

Środki bezpieczeństwa:  Nie pozostawiaj palącej się świecy bez nadzoru. Stawiaj świecę na stabilnym, odpornym na ciepło podłożu. Nie zostawiaj świecy blisko materiałów łatwopalnych, chroń przed dziećmi, nie zakręcaj palącej się świecy.

Czas palenia: do 50 h

Waga: 450 g/250 ml

Opakowanie: karton z wypełnieniem

Wymiary: wysokość: 7,3cm,  średnica:  8,55cm

Skład : naturalny wosk sojowy, knot bawełniany, olejki zapachowe bez alergenów

Składniki - Eco Life Świeca sojowa Zielone jabłuszko 450 g

Naturalny wosk sojowy, knot bawełniany, olejki zapachowe bez alergenów.

Sposób przygotowania i przechowywania

Pierwsze palenie świecy powinno trwać tak długo, aż stopiony wosk pokryje całą powierzchnię świecy (około 2-3h). Zapobiegnie to wytworzeniu się nieestetycznego leja. Knot należy przycinać przed każdym paleniem świecy, aby nie był dłuższy niż 2-3mm. Przyczyni się to do równomiernego i dłuższego spalania się.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie pozostawiaj palącej się świecy bez nadzoru. Stawiaj świecę na stabilnym, odpornym na ciepło podłożu. Nie zostawiaj świecy blisko materiałów łatwopalnych, chroń przed dziećmi, nie zakręcaj palącej się świecy.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Eco Life Świeca sojowa Zielone jabłuszko 450 g

  • Producent: Eco Life
  • Kod producenta: ECL00054
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902738920054
  • EAN: 5902738920054
  • Wymiary: 7.3 x 8.55 x 8.55 cm

Inni Klienci kupili również