Eco Naturo Naturalne mydło w płynie ECO LABEL 400 ml

Delikatne składniki mydła powodują, że skóra nawet po wielokrotnym myciu nie ulega przesuszeniu. Naturalne PH sprawia, że mydło jest wyjątkowo łagodne dla wrażliwej i delikatnej skóry, co potwierdzają badania dermatologiczne. Poprzez zawarte składniki pochodzenia naturalnego wzmacnia warstwy...

6.99 zł

-30%

9.99 zł

Cena za L : 17.48zł

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Naturalne mydło w płynie Eco Naturo to w pełni ekologiczny produkt służący do mycia rąk. Dzięki niemu dłonie są zawsze delikatne i gładkie. Delikatne składniki mydła powodują, że skóra nawet po wielokrotnym myciu nie staje się sucha i spierzchnięta.
Naturalne PH gwarantuje łagodność dla delikatnej i wrażliwej skóry. Potwierdzają to przeprowadzone badania dermatologiczne.
Ekologiczność produktu została również potwierdzona przez Komisję Europejską poprzez nadanie certyfikatu Ecolabel (European Flower).

Mydło w płynie Eco Naturo to produkt stworzony wyłącznie ze składników naturalnych, które wzmacniają lipidową warstwę skóry. Gliceryna znacznie poprawia elastyczność i miękkość skóry dłoni. Inny natomiast składnik jakim jest betaina, nawilża ją i łagodzi podrażnienia. Mydło w płynie Eco Naturo to doskonały pomysł dla osób, u których inne wywoływały niepożądane konsekwencje i skutki uboczne. Naturalny charakter pozwoli pożegnać się ze swędzeniem i podrażnieniem dłoni.

Produkt oferowany jest w stylowym, nowoczesnym opakowaniu. Jest to przezroczysta, plastikowa buteleczka o pojemności 400 ml.

Eco Naturo to linia ekologicznych środków czystości polskiej firmy PolBioEco. Priorytetem przedsiębiorstwa jest ciągłe poszerzanie asortymentu pod kątem oferowanych produktów pochodzenia naturalnego. Gwarantować to mają najbardziej rzetelni i zaufani dostawcy w kraju.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Sodium Chloride, Glycerin, Coco-Glucoside AND Glyceryl Oleate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Parfum, Sodium Benzoate, Citric Acid, Potassium Sorbate.