Eco Naturo Naturalny płyn do mycia naczyń ECO LABEL 500 ml

Promocja:
Okazje miesiąca
Ekologiczny płyn sprawia, że naczynia lśnią czystością, dłonie pozostają delikatne i nie przesuszają się. By umyć naczynia w najbardziej skuteczny sposób, zaoszczędzić wodę i energię oraz chronić środowisko nie należy myć pod bieżącą wodą, lecz zanurzyć i użyć zalecanej dawki. Najlepiej zmywa się...

5.99 zł

-40%

9.99 zł

Dodaj do schowka

Ocena 
2019-04-22 04:51:24

Produkt doskonale zmywa i na dodatek jest eko. To uzupełnienie kapsulek do zmywania tri bio.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Naturalny płyn do mycia naczyń Eco Naturo sprawia, że naczynia są zawsze czyste a dłonie delikatne i nawilżone.

Płyn jest całkowicie ekologiczny, co zostało potwierdzone przez Komisję Europejską - posiada certyfikat Ecolabel (European Flower) jako minimalizujący negatywny wpływ na środowisko.

Płyn do naczyń Eco Naturo to doskonały produkt dla wszystkich, którzy chcą jak najbardziej dbać o środowisko naturalne. Nie posiada ON substancji niekorzystnie wpływających na przyrodę. Ekologiczny płyn jest rozwiązaniem dla alergików czy astmatyków u których inne środki wywołują nieprzyjemne skutki uboczne. Swędzenie dłoni czy łzawienie oczu podczas mycia naczyń nie będzie już stanowić problemu. Płynem Eco Naturo najlepiej zmywa się bez nadmiernej ilości piany.

Środek ma charakter przezroczysty, ponieważ nie posiada substancji barwiących, które mogą uczulać.
Opakowanie produktu to przezroczysta plastikowa butelka o pojemności 500 ml.

Eco Naturo to marka naturalnych środków czystości polskiej firmy PolBioEco.
Przedsiębiorstwo dzięki innowacyjnym pomysłom ciągle próbuje dostosować swoją ofertę do potrzeb rynku i oczekiwań klientów. Priorytetem firmy jest rozszerzanie asortymentu o produkty ekologiczne w celu sprostania oczekiwaniom najbardziej wymagających odbiorców.