Eco Naturo Naturalny płyn do mycia okien 750 ml

Płyn do mycia szyb, okien, luster, ram okiennych oraz parapetów. Nie nadaje się do mycia niezabezpieczonych powierzchni drewnianych. Odpowiednio stosowany nie pozostawia smug i zarysowań. Właściwe dawkowanie oszczędza koszty i zmniejsza do minimum negatywny wpływ na środowisko. Składniki: Niejonowy...

6.49 zł

-35%

9.99 zł

Dodaj do schowka

Ocena 
2019-04-25 04:49:03

Polecam świetnie myje, nie ma sztucznego zapachu. Naprawdę przydatny przy małych dzieciach w domu .

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

W dzisiejszych czasach nie musisz wybierać chemicznych środków do sprzątania, by cieszyć się czystością w swoim domu. Na rynku istnieje bowiem szeroki wybór naturalnych produktów, które są w pełni bezpieczne zarówno dla ludzkiego zdrowia, jak i dla środowiska naturalnego. Jednym z takich produktów jest oferowany przez nas naturalny płyn do mycia okien marki Eco Naturo, który posiada certyfikat Eco Label.

Prezentowany przez nas produkt powinien znaleźć się w domu każdej osoby, której nie jest obojętne to, jaki ma wpływ na środowisko naturalne. Trzeba bowiem pamiętać, że stosowanie ogólnodostępnych, tradycyjnych środków do czyszczenia nie pozostaje obojętne dla natury. Zawarte w nich środki chemiczne ponadto działają często drażniąco, mogą powodować zatrucie wziewne i często niszczą myte powierzchnie, ponieważ są zbyt silne.
W ekologicznym płynie do mycia okien Eco Naturo znajdują się substancje, które skutecznie radzą sobie z zabrudzeniami, ale jednocześnie są delikatne zarówno w stosunku do mytych powierzchni, jak i dla skóry.

Zastosowanie:
Ekologiczny płyn marki Eco Naturo doskonale sprawdza się podczas mycia szyb, luster, a także parapetów (za wyjątkiem tych drewnianych). Wystarczy spryskać daną powierzchnię płynem, następnie przetrzeć ją czystą szmatką.

Dzięki przemyślanej konstrukcji opakowania mycie okien i korzystanie z produktu marki Eco Naturo jest niezwykle wygodne i dziecinnie proste.

Skład: Niejonowy środek powierzchniowo czynny < 5 %, kompozycja zapachowa.
Kraj pochodzenia: Polska
Dane producenta: Polbioeco Polska Sp. z o.o.