Eco Naturo Naturalny płyn do mycia okien 750 ml

Promocja:
Okazje miesiąca
Płyn do mycia szyb, okien, luster, ram okiennych oraz parapetów. Nie nadaje się do mycia niezabezpieczonych powierzchni drewnianych. Odpowiednio stosowany nie pozostawia smug i zarysowań. Właściwe dawkowanie oszczędza koszty i zmniejsza do minimum negatywny wpływ na środowisko. Składniki: Niejonowy...

5.99 zł

-40%

9.99 zł

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

W dzisiejszych czasach nie musisz wybierać chemicznych środków do sprzątania, by cieszyć się czystością w swoim domu. Na rynku istnieje bowiem szeroki wybór naturalnych produktów, które są w pełni bezpieczne zarówno dla ludzkiego zdrowia, jak i dla środowiska naturalnego. Jednym z takich produktów jest oferowany przez nas naturalny płyn do mycia okien marki Eco Naturo, który posiada certyfikat Eco Label.

Prezentowany przez nas produkt powinien znaleźć się w domu każdej osoby, której nie jest obojętne to, jaki ma wpływ na środowisko naturalne. Trzeba bowiem pamiętać, że stosowanie ogólnodostępnych, tradycyjnych środków do czyszczenia nie pozostaje obojętne dla natury. Zawarte w nich środki chemiczne ponadto działają często drażniąco, mogą powodować zatrucie wziewne i często niszczą myte powierzchnie, ponieważ są zbyt silne.
W ekologicznym płynie do mycia okien Eco Naturo znajdują się substancje, które skutecznie radzą sobie z zabrudzeniami, ale jednocześnie są delikatne zarówno w stosunku do mytych powierzchni, jak i dla skóry.

Zastosowanie:
Ekologiczny płyn marki Eco Naturo doskonale sprawdza się podczas mycia szyb, luster, a także parapetów (za wyjątkiem tych drewnianych). Wystarczy spryskać daną powierzchnię płynem, następnie przetrzeć ją czystą szmatką.

Dzięki przemyślanej konstrukcji opakowania mycie okien i korzystanie z produktu marki Eco Naturo jest niezwykle wygodne i dziecinnie proste.

Skład: Niejonowy środek powierzchniowo czynny < 5 %, kompozycja zapachowa.
Kraj pochodzenia: Polska
Dane producenta: Polbioeco Polska Sp. z o.o.