Eco Naturo Naturalny płyn do mycia okien Ecolabel 750 ml

Płyn do mycia szyb, okien, luster, ram okiennych oraz parapetów. Nie nadaje się do mycia niezabezpieczonych powierzchni drewnianych. Odpowiednio stosowany nie pozostawia smug i zarysowań. Właściwe dawkowanie oszczędza koszty i zmniejsza do minimum negatywny wpływ na środowisko.
9,99
Cena za L : 13.32zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,49 zł

Opis

W dzisiejszych czasach nie musisz wybierać chemicznych środków do sprzątania, by cieszyć się czystością w swoim domu. Na rynku istnieje bowiem szeroki wybór naturalnych produktów, które są w pełni bezpieczne zarówno dla ludzkiego zdrowia, jak i dla środowiska naturalnego. Jednym z takich produktów jest oferowany przez nas naturalny płyn do mycia okien marki Eco Naturo, który posiada certyfikat Eco Label.

Prezentowany przez nas produkt powinien znaleźć się w domu każdej osoby, której nie jest obojętne to, jaki ma wpływ na środowisko naturalne. Trzeba bowiem pamiętać, że stosowanie ogólnodostępnych, tradycyjnych środków do czyszczenia nie pozostaje obojętne dla natury. Zawarte w nich środki chemiczne ponadto działają często drażniąco, mogą powodować zatrucie wziewne i często niszczą myte powierzchnie, ponieważ są zbyt silne.

W ekologicznym płynie do mycia okien Eco Naturo znajdują się substancje, które skutecznie radzą sobie z zabrudzeniami, ale jednocześnie są delikatne zarówno w stosunku do mytych powierzchni, jak i dla skóry.

Zastosowanie: Ekologiczny płyn marki Eco Naturo doskonale sprawdza się podczas mycia szyb, luster, a także parapetów (za wyjątkiem tych drewnianych). Wystarczy spryskać daną powierzchnię płynem, następnie przetrzeć ją czystą szmatką.

Dzięki przemyślanej konstrukcji opakowania mycie okien i korzystanie z produktu marki Eco Naturo jest niezwykle wygodne i dziecinnie proste.

Szczegóły - Eco Naturo Naturalny płyn do mycia okien Ecolabel 750 ml

Składniki - Eco Naturo Naturalny płyn do mycia okien Ecolabel 750 ml

Niejonowy środek powierzchniowo czynny <5%, kompozycja zapachowa.

Sposób przygotowania i przechowywania

Czyszczoną powierzchnię spryskać płynem i następnie przetrzeć czystą, suchą szmatką.

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Opakowanie może zostać ponownie uzupełnione tym samym produktem. Wszystkie elementy opakowania nadają się do recyklingu. Puste opakowanie należy wrzucić do pojemnika na tworzywo sztuczne. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Nie mieszać różnych środków czyszczących. Nie wdychać produktów w aerozolu.

Recenzje

Ocena 
Opinia potwierdzona zakupem

Ekologiczny płyn o delikatnym neutralnym zapachu. Zarazem dobrze czyści. Ze względu na ekologię i skuteczność, zajmuje u mnie nr 1 wśród środków czystości. Poza tym produkt polski i w bardzo przystępnej cenie, jak na tego typu środki. Serdecznie polecam !!!

Ocena 
Opinia potwierdzona zakupem

Bardzo fajny produkt, za niską cenę. O wiele lepsza alternatywa w porównaniu do środków proponowanych przez markety. Sprawdza się przy dzieciach

Ocena 
Opinia potwierdzona zakupem

Polecam świetnie myje, nie ma sztucznego zapachu. Naprawdę przydatny przy małych dzieciach w domu .

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>