Eco Naturo Naturalny płyn do mycia urządzeń sanitarnych ECO LABEL 750 ml

Ekologiczny płyn do czyszczenia urządzeń sanitarnych typu: umywalki, brodziki, kabiny prysznicowe, wanny oraz armatura łazienkowa. Skutecznie usuwa kamień, osad z mydła i wszelkie zabrudzenia powstałe w łazience. Zapobiega ponownemu osadzaniu się brudu. Nadaje połysk bez konieczności polerowania,...

11.99 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Ekologiczny płyn do mycia urządzeń sanitarnych Eco Naturo jest w pełni naturalnym środkiem czystości. Dzięki niemu skóra dłoni po myciu wyposażenia łazienkowego będzie zawsze delikatna i niepodrażniona. Płyn Eco Naturo jest przyjazny dla środowiska, co potwierdziła Komisja Europejska nadając mu certyfikat Ecolabel (European Flower). Oznacza to, że środek jest nieszkodliwy dla przyrody, zarówno na etapie produkcji jak i w użyciu.

Płyn do mycia urządzeń sanitarnych marki Eco Naturo przeznaczony jest między innymi do umywalek, brodzików, kabin prysznicowych, wanny, baterii wannowych i umywalkowych czy armatury łazienkowej. Bardzo dobrze usuwa kamień, osad z mydła i inne zabrudzenia powstałe w łazience. Zapobiega również ponownemu osadzaniu się brudu. Nadaje ładny połysk bez polerowania i nie powoduje zarysowań.

Eco Naturo jest w pełni naturalny, dzięki czemu gwarantuje, iż nie uczula i nie podrażnia skóry oraz oczu. Pozwoli ON pozbyć się innych środków myjących z dodatkiem chloru i szkodliwych detergentów. Produkt dostępny jest w plastikowej butelce z poręcznym spryskiwaczem. Oferowana pojemność to 750 ml.

Eco Naturo to marka w pełni ekologicznych środków czystości, należąca do polskiej firmy PolBioEco. Najważniejszym celem przedsiębiorstwa jest ciągłe powiększanie oferty o kolejne produkty pochodzenia naturalnego. Dostawcami PolBioEco są najbardziej rzetelni i zaufani producenci artykułów ekologicznych w Polsce.