Eco Naturo Płyn do mycia owoców i warzyw 500 ml

Naturalny detergent ze spirytusem spozywczym iwyciągiem z mydlnicy przeznaczony do mycia owoców i warzyw. Skutecznie eliminuje bakterie i wirusy. Nie zmienia smaku a zarazem usuwa z powierzchni pestycydy i zanieczyszczenia. Przeznaczony do takich owoców jak jabłka winogrona, truskawki, jagody, oraz...

20.99 zł

-19%

25.99 zł

Cena za L : 41.98zł

Dodaj do schowka

Opis

Mycie kupionych w sklepie warzyw i owoców zwykłą wodą daje niemal takie same rezultaty, jak zupełne pominięcie mycia. Tymczasem na powierzchni produktów spożywczych tego typu może znajdować się wiele szkodliwych substancji chemicznych. Rozwiązaniem problemu jest bezpieczny i skuteczny zarazem płyn do mycia owoców i warzyw od Eco Naturo - stworzony na bazie naturalnych detergentów i substancji bakterio- oraz wirusobójczych, takich jak spirytus spożywczy czy wyciąg z mydlnicy. Nadaje się zatem do kontaktu z artykułami spożywczymi.

Do jakich warzyw i owoców wykorzystamy płyn od Eco Naturo?

Płyn do mycia owoców i warzyw marki Eco Naturo stosuje się przede wszystkim do produktów spożywczych z twardą skórką, czyli między innymi do jabłek, winogron, ogórków, papryki czy pomidorów. Wbrew pozorom, preparat umożliwia jednak również wygodne oczyszczanie miękkich owoców, takich jak truskawki czy jagody. Wystarczy, że spryskamy nim ich powierzchnię, a po kilkudziesięciu sekundach opłuczemy je zwykłą wodą.

Jak działa płyn do mycia warzyw i owoców Eco Naturo?

Preparat do mycia warzyw i owoców marki Eco Naturo oczyszcza produkty spożywcze z zanieczyszczeń i pestycydów. Działa także wirusobójczo i bakteriobójczo. Jest naturalny, zatem po wypłukaniu nie pozostawia na skórce żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji. Co ważne, płyn nie zmienia również smaku owoców ani warzyw, a efekty jego działania utrzymują się do 24 godzin od czasu użycia.

Składniki - Eco Naturo Płyn do mycia owoców i warzyw 500 ml

soda, etanol, wyciąg z mydlnicy

Sposób przygotowania i przechowywania

Spryskaj detergentem warzywa, owoce. Pozostaw na 20 - 30 sek. a następnie opłucz wodą. Umyte owoce należy spożyć w ciągu 24 godzin od umycia.Przechowywać w suchym miejscu z dala od dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie zaleca się bezpośrednio do spożycia.

Dane producenta/dystrybutora

Polbioeco Polska sp. z o.o. 20-149 Lublin ul. Do Dysa 9

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Eco Naturo Płyn do mycia owoców i warzyw 500 ml

  • Producent: Eco Naturo
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901761104806
  • EAN: 5901761104806
  • Wymiary: 26 x 11.5 x 4.7 cm