Eco Naturo Sól do zmywarki 1.5 kg

Bez siarczanów, fosforanów i alergenów. Zmiękcza wodę, chroniąc zmywarkę przed osadami wapnia, tym samym wydłużając jej żywotność. Zapobiega zaciekom wodnym i plamom na naczyniach oraz szklankach. Nadaje się do wszystkich typów automatycznych zmywarek do naczyń.

14.99 zł

-17%

17.99 zł

Cena za kg : 9.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Dlaczego sól do zmywarek jest tak ważna?

Obecnie zmywarka nie jest już urządzeniem dostępnym tylko dla nielicznych - stała się podstawowym wyposażeniem mieszkań i domów. Nie tylko pomaga w dokładnym wyczyszczeniu naczyń, szklanek czy sztućców, ale także oszczędza wodę, energię i nasz czas. Podczas użytkowania zmywarki niezbędna jest jednak specjalna sól, która pomaga w odpowiednim zmiękczaniu wody do mycia, a w konsekwencji - zapobiega awarii.

Sól do zmywarek Eco Naturo

Naturalna sól do zmywarki firmy Eco Naturo to bezpieczny, wydajny preparat, który może być stosowany we wszystkich typach automatycznych zmywarek. Jest alternatywą dla innych, silniejszych środków - nie zawiera siarczanów, fosforanów ani alergenów. Skutecznie wyczyści wszystkie naczynia, zapobiegnie zaciekom wodnym oraz plamom, które często bywają utrapieniem wielu użytkowników zmywarek. Sól zadba nie tylko o nasze naczynia i sztućce, ale także o samą zmywarkę. Zmiękcza wodę, tym samym chroniąc urządzenie przed osadami wapnia i wydłużając jego żywotność. Klienci, dla których ważna jest ekologia, z pewnością zwrócą uwagę na fakt, że produkt jest przyjazny dla środowiska. Wybierając sól do zmywarek Eco Naturo, możemy bez zbędnego wysiłku cieszyć się czystymi, lśniącymi naczyniami.

Eco Naturo - skuteczność i ekologia

Eco Naturo to firma produkująca ekologiczne środki czystości. Jej produkty są przyjazne dla środowiska, a jednocześnie równie skuteczne, co ich chemiczne odpowiedniki.

Składniki - Eco Naturo Sól do zmywarki 1.5 kg

chlorek sodu

Sposób przygotowania i przechowywania

Wsypać sól do wyznaczonego pojemnika w zmywarce. W dozowaniu należy przestrzegać instrukcji producenta. Należy regularnie sprwdzać ilość soli w pojemniku aby wzmacniac efekt działania. Należy przehowywać w suchym i ciemnym miejscu z dala od wilgoci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Unikać kontaktu z oczami, nie nadaje się do spożycia. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Eco Naturo Sól do zmywarki 1.5 kg

  • Producent: Eco Naturo
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901761104516
  • EAN: 5901761104516
  • Wymiary: 19 x 14.2 x 5.8 cm