Eco Naturo Żel do zmywarki 500 ml

Nie zawiera substancji zapachowych, barwników, izotiazolinonów i fosforanów. Detergent skutecznie rozpuszcza tłuszcz, z łatwością usuwa brud, resztki jedzenia, plamy z herbaty lub kawy na szklankach, a także z naczyń ceramicznych, metalowych i innych Nie powoduje powstawania zacieków wodnych....
34,99
Cena za L : 69.98zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 28,99 zł

Opis

Żel do zmywarki ECO NATURO jest naturalnym detergentem, niezawierającym syntetycznych substancji zapachowych, sztucznych barwników, izotiazolinonów oraz fosforanów. Jest to produkt przyjazny dla środowiska, a jego codzienne użycie w zmywarce nie wiąże się z jakimkolwiek niebezpieczeństwem dla czystości wód gruntowych. Produkt jest biodegradowalny, a naturalne składniki, na bazie których powstał żel do zmywarek ECO NATURO, zmiękczają wodę oraz nadają połysk zarówno szklanym, ceramicznym, jak i metalowym naczyniom oraz sztućcom.

Biodegradowalność oraz nieinwazyjność są cechami wyróżniającymi ECO NATURO spośród dostępnych na rynku produktów o podobnym działaniu. W większości detergentów efekt zmiękczający wodę możliwy jest do osiągnięcia jedynie w skomplikowanym procesie produkcji, jednoznacznie związanym z inwazyjną dla środowiska chemią gospodarczą. W przypadku marki ECO NATURO efekt ten uzyskiwany jest dzięki zastosowaniu jedynie naturalnych składników.

Właścicielem marki ECO NATURO jest lubelska firma PolBioEco Polska sp. z o.o. - producent i dystrybutor żywności ekologicznej. Nowym kierunkiem rozwoju firmy, oprócz dotychczasowego dostarczania wymagającym klientom żywności ekologicznej najwyższej jakości, jest także produkcja ekologicznych środków czystości.

Holistyczne podejście firmy do realizowania wizji w pełni ekologicznego gospodarstwa domowego potwierdzają liczne certyfikaty m.in. Ecolabel, AgroBioTest nr PL-EKO-07-13901, Przyjazny Dla Środowiska, Viva dla Wegetarian i Wegan oraz certyfikat FSC.

Produkty z serii ECO NATURO powinny zadowolić wszystkich, którzy myślą o poprawie kondycji środowiska naturalnego i czują odpowiedzialność za nasz wspólny dom - planetę Ziemię.

Szczegóły - Eco Naturo Żel do zmywarki 500 ml

  • Producent: Eco Naturo
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901761104578
  • EAN: 5901761104578
  • Wymiary: 20 x 6.8 x 6.8 cm

Składniki - Eco Naturo Żel do zmywarki 500 ml

5-15% niejonowych środków powierzchniowo czynnych, <5% polikarboksylanów,enzymy, środek konserwujący (benzoensan sodu)

Sposób przygotowania i przechowywania

Uzupełnić pojemnik na żel a następnie załadować zmywarkę. Przechowywać w suchym miejscu z dala od dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Powoduje podrażnienia. Unikać kontaktu z oczami, nie nadaje się do spożycia. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
To się opłaca! Zestawy do domu >>