Ecoblik Herbatka hetmańska 60 g bio

  • Ecoblik
  • korzawska05herb
  • 3 dni
Herbatka hetmańska - ziołowa herbata znanej polskiej wielbicielki ziół i autorki książek o leczniczych właściwościach natury Stefanii Korżawskiej. Mieszanki Pani Korżawskiej to gwarancja zdrowia!! Według literatury herbatka hetmańska to doskonały napar na wszelkiego rodzaju problemy gardłowe....

12.29 zł

Cena za kg : 204.83zł

Dodaj do schowka

Opis

Herbatka hetmańska - ziołowa herbata znanej polskiej wielbicielki ziół i autorki książek o leczniczych właściwościach natury Stefanii Korżawskiej. Mieszanki Pani Korżawskiej to gwarancja zdrowia!!

Według literatury herbatka hetmańska to doskonały napar na wszelkiego rodzaju problemy gardłowe. Sprawnie naprawia nadwerężone struny głosowe, ale także świetnie pomaga wszędzie tam, gdzie dokucza chrypka, angina, czy trudny do wyleczenia kaszel.

Zawarty w herbatce majeranek skutecznie rozgrzeje, czyniąc ciało ciepłym i zdrowym, rumianek przyniesie natychmiastowe ukojenie, ślaz i babka lancetowata nawilżą, a pracowita kozieradka rozpuści i wydali chorobotwórczy śluz z organizmu.

Stąd herbatka hetmańska w przeszłości pozwalała hetmanom prowadzącym wojsko cieszyć się mocnym, dźwięcznym i donośnym głosem.

Skład: liście ślazu i babki lancetowatej, ziele majeranku, kwiat rumianku, nasiona kozieradki w różnych proporcjach.

Przyrządzenie: 1 łyżkę stołową zalać szklanką wrzącej wody. Parzyć 5 - 10 minut.

Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki, specjalnie wyselekcojonawane, by trwać w zdrowiu długi czas.

Szczegóły - Ecoblik Herbatka hetmańska 60 g bio

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt