Edukacyjne malowanki przedszkolaka Rysuję zwierzęta

Nauka rysowania zwierząt połączona z kolorowaniem. Najpierw dziecko rysuje po liniach przerywanych, ćwicząc małą rączkę i ucząc się precyzji oraz koncentracji. Potem koloruje według własnej inwencji, starając się wykonać tę czynność starannie. Ćwiczenia w rysowaniu po liniach przerywanych oraz...
10,21 * 17,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,69 zł

Opis

Nauka rysowania zwierząt połączona z kolorowaniem. Najpierw dziecko rysuje po liniach przerywanych, ćwicząc małą rączkę i ucząc się precyzji oraz koncentracji. Potem koloruje według własnej inwencji, starając się wykonać tę czynność starannie. Ćwiczenia w rysowaniu po liniach przerywanych oraz kolorowanie to podstawowe zadania, które musi opanować dziecko w stopniu przynajmniej dobrym, by na etapie szkolnym uniknąć problemów w pisaniu liter i wyrazów. Staranne ilustracje i ciekawa dla dziecka tematyka z pewnością zachęcają do pracy z książką. Dozowanie dziecku zadań, dostosowanie do jego możliwości i tempa pracy pozwoli na uniknięcie frustracji, zmęczenia i zniechęcenia, a przyniesie mobilizację dziecka do pracy i wiarę w osiąganie sukcesów. „Edukacyjne malowanki” to książka, która pomoże terapeutom, nauczycielom i rodzicom w doborze odpowiednich ćwiczeń prowadzących do sprawnego kolorowania.

Za treścią tytułu "Edukacyjne malowanki przedszkolaka. Rysuję" stoi Olga Kłodnicka.

Obudź w dziecku artystycznego ducha, podarowując mu "Edukacyjne malowanki przedszkolaka. Rysuję". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą zabawę, lecz również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość - wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże również zredukować stres i poprawić nastrój.

To doskonała opcja dla malucha, który właśnie rozpoczyna swoją przygodę w przedszkolu. Książeczka wprowadzi dziecko w świat przedszkolny, pozwoli mu lepiej poznać otaczającą rzeczywistość i przygotować się na nowe wyzwania. Dzięki niej dziecko będzie miało poczucie pewności i gotowości do tego, co przed nim stoi.

Przedszkolaki w wieku 3-4 lat rozwijają się w tym czasie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książeczek do kolorowania.

Opowieść wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wyruszając na wyprawę, bez przeszkód można ją zapakować dziecku do torby.

"Edukacyjne malowanki przedszkolaka. Rysuję" wydało Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka wciągnie dziecko, to zobacz też inne tytuły tego wydawcy.

Masz do dyspozycji mały budżet? Ta książeczka to niedrogi wybór.