Edukatis. Planeta plastyki 4+ Outlet

Ksiązeczka Paneta plastyki dla dzieci czteroletnich zawiera ciekawe propozycje twórczych prac, plastycznych zachecających do rysowania, malowania, wycinania, klejenia. Tematy prac zwiazane sa z najbliższym otoczeniem dzieci, które mają na przykład pokolorować ślimaka, wiewiórkę, uzupełnić własny...
5,06 * 7,90 zł
*cena detaliczna

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 3,16 zł

Opis

Ksiązeczka Paneta plastyki dla dzieci czteroletnich zawiera ciekawe propozycje twórczych prac, plastycznych zachecających do rysowania, malowania, wycinania, klejenia. Tematy prac zwiazane sa z najbliższym otoczeniem dzieci, które mają na przykład pokolorować ślimaka, wiewiórkę, uzupełnić własny portret, wykleić akwarium. wzbogacając swoje działania, mogą wykorzystać różne dostepne materiały-watę, ziarna zbóż, piasek. Zawarte tu zadania pobudzają dzieci do aktywności plastycznej, rozwijają ich wyobraźnię, wprawadzając w świat barw, kształtów i faktur.

/edu

Tytuł "Edukatis. Planeta plastyki 4+" to praca zbiorowa, więc nad stworzeniem treści pracowało kilka osób.

"Edukatis. Planeta plastyki 4+" to książka z grupy kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają przedszkolaki do różnorodnych aktywności twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, ćwiczą te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Z opisywaną książką Twoje dziecko zanurzy się w fascynującym świecie gwiazd i planet, pozna tajemnice kosmosu i zobaczy jakie cuda skrywa wszechświat.

Oto 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

 • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija jego umiejętność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów.
 • Dzięki lekturze rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością zmotywuje malucha do zadawania pytań.
 • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
 • Czytanie jest także nieocenionym sposobem kształcenia umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
 • To wspaniała rozrywka dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

 

Historyjka ma miękką okładkę, co sprawia, że wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w poczekalni u lekarza.

Jeśli po przeczytaniu do końca książeczki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie wahaj się - kup także pozostałe książki z serii "Edukatis".

Jest to krótka produkcja - jej długość to 31 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Publikacja "Edukatis. Planeta plastyki 4+" została wydana przez Wydawnictwo Mac. Jeśli ta książeczka zaintryguje malucha, to zobacz również pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Dysponujesz niedużym budżetem? Ta książeczka to niekosztowny wybór.

Szczegóły - Edukatis. Planeta plastyki 4+

 • Wydawnictwo Wydawnictwo Mac Edukacja
 • Seria edukatis
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 31
 • Format: 27.5 x 20.5
 • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
 • Model: 978837874664533
 • ISBN: 9788378746645
 • EAN: 978837874664533
 • Wymiary: 20.5 x 27.5 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>