Edulatki Ćwiczenia 5-latka Outlet

Baw się i zdobywaj wiedzę! Szukasz ciekawych pomysłów na wspólne spędzanie czasu ze swoim dzieckiem? Lubicie rysować, kolorować, wycinać? Seria ?Edulatki? to świetna propozycja edukacyjnej zabawy. Różnorodne zadania pomogą Twojemu dziecku rozwijać spostrzegawczość, umiejętność logicznego myślenia,...
5,10 * 7,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,40 zł

Opis

Baw się i zdobywaj wiedzę! Szukasz ciekawych pomysłów na wspólne spędzanie czasu ze swoim dzieckiem? Lubicie rysować, kolorować, wycinać? Seria ?Edulatki? to świetna propozycja edukacyjnej zabawy. Różnorodne zadania pomogą Twojemu dziecku rozwijać spostrzegawczość, umiejętność logicznego myślenia, a także udoskonalać sprawności manualne. Poziom trudności ćwiczeń został specjalnie dostosowany do dzieci na wczesnym etapie edukacji przedszkolnej i w wieku przedszkolnym. Staranne opracowanie graficzne oraz dołączone naklejki na pewno uatrakcyjnią zadania postawione przed dziećmi, a sympatyczni bohaterowie serii zachęcą do wykonywania ćwiczeń. ?Edulatki? sprawią, że nauka stanie się pasjonującą zabawą! Format: 200x190 mm Oprawa: zeszytowa Liczba stron: 24

Za treścią historyjki "Ćwiczenia 5-latka edulatki" stoi Dominika Bylica, Anna Staniszewska.

Wybierz "Ćwiczenia 5-latka edulatki" i ćwicz z maluchem naukę liczenia czy pisania. Książeczka powstała z myślą o kilkulatkach uczęszczających do przedszkola. Znajdujące się w niej ćwiczeniawspierają edukację programową. Pełna kolorowych ilustracji i ciekawych zadań książeczka sprawi, że nauka mowy lub liczenia stanie się dla Twojego dziecka przyjemnością.

Czytanie książeczek ma same zalety i przyspiesza rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera umiejętność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie z dzieckiem daje mu świetną okazję do ćwiczenia i rozwijania zdolności mówienia. Rozmawianie z rodzicem o bohaterach pozytywnie wpływa na rozwój.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Książkę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wychodząc z domu na wyprawę, bez problemu można ją spakować dziecku do plecaka.

Jest to stosunkowo krótka lektura - jej długość: 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja Ćwiczenia 5-latka edulatki została opublikowana przez Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała maluchowi, to sprawdź też inne publikacje od tego wydawcy.

Ten tytuł to idealny przykład, że nie musisz wydawać dużych sum, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.