Edulatki. Ćwiczenia 5-latka

Baw się i zdobywaj wiedzę! Szukasz ciekawych pomysłów na zabawy edukacyjne ze swoim dzieckiem? Lubicie rysować, kolorować, wycinać? Koniecznie sięgnij po serię edukacyjną Edulatki. Znajdziesz tu wiele różnorodnych zadań i ćwiczeń, dzięki którym Twoje dziecko pozna otaczający go świat, poszerzy...
5,88 * 8,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,74 zł

Opis

Baw się i zdobywaj wiedzę!

Szukasz ciekawych pomysłów na zabawy edukacyjne ze swoim dzieckiem? Lubicie rysować, kolorować, wycinać?

Koniecznie sięgnij po serię edukacyjną Edulatki.

Znajdziesz tu wiele różnorodnych zadań i ćwiczeń, dzięki którym Twoje dziecko pozna otaczający go świat, poszerzy swoją wiedzę, rozwinie spostrzegawczość, umiejętność logicznego myślenia oraz udoskonalali sprawność manualną.

Katarzyna Borecka to autor tytułu "Edulatki. Ćwiczenia 5-latka".

Książeczka pt. "Edulatki. Ćwiczenia 5-latka" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej przedszkolaki mogą rozwijać kreatywność i zdolności poznawcze. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

.

Książeczki dla dzieci w wieku 4-5 lat są niezwykle cennym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój malucha w tym czasie.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga umiejętność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Piękne, kolorowe obrazki stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Poza tym lektura książeczek wspomaga dzieci w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań ćwiczy aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Historyjka jest w miękkiej oprawie. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że ruszając na wyprawę, bez problemu można ją spakować do torby dziecka.

Jeśli po ukończeniu książeczki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się - sprawdź także inne części z cyklu "Edulatki ćwiczenia".

Jest to krótka książka - ma 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Edulatki. Ćwiczenia 5-latka" udostępniło Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka spodoba się maluchowi, to zobacz również inne pozycje od tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.