NOWOŚĆ Ekipa Befsztyka. Tajemnica Domu pod Straszydłem. Tom 1

Ekipa Befsztyka. Tajemnica Domu pod Straszydłem. Tom 1

Wiecznie niespokojny wnuczek i zakochany w starych zdjęciach dziadek. Tych dwoje pozornie nie łączy zbyt wiele. Niemniej Robert uwielbia spędzać czas z przewidywalnym staruszkiem, który, choć z pasją, w nieskończoność opowiada te same historie z przeszłości. Nic niezwykłego. Chyba że w ręce wnuczka...
27,44 * 39,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 25,11 zł

Opis

Wiecznie niespokojny wnuczek i zakochany w starych zdjęciach dziadek.

Tych dwoje pozornie nie łączy zbyt wiele. Niemniej Robert uwielbia spędzać czas z przewidywalnym staruszkiem, który, choć z pasją, w nieskończoność opowiada te same historie z przeszłości.

Nic niezwykłego.

Chyba że w ręce wnuczka niespodziewanie trafi zdjęcie komina i dziwny rysunek pełen kotów. Wtedy przyjdzie pora, by rozwikłać tajemniczą sprawę, a przy okazji sprawdzić prawdomówność dziadka.

Miejcie się na baczności, bo wieczorem Ekipa Befsztyka z pewnością nie zamierza siedzieć w domu… Kto wie, może już czyha na was za rogiem?

Po raz kolejny Aniela Cholewińska-Szkolik udowadnia, że zna młodych czytelników jak nikt. Jej najnowsza powieść Tajemnica domu pod straszydłem to doskonała propozycja dla tych, którzy lubią humor, zagadki, pełną zwrotów akcję, a do tego nie boją się podjąć nawet najbardziej trudnych wyzwań.

Szczegóły - Ekipa Befsztyka. Tajemnica Domu pod Straszydłem. Tom 1

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>