Ekokobieta Kubeczek menstruacyjny Mooncup rozmiar B

Kubeczek menstruacyjny rozmiar B (43 mm średnicy i 50 mm długości + 21mm nóżka, którą można przyciąć) przeznaczony dla kobiet do 30 roku życia, które nie rodziły naturalnie. Zdrowsza i bardziej ekologiczna alternatywa dla tamponów i podpasek. Dlaczego warto?

89.99 zł

-10%

99.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Ekologiczny, ekonomiczny i bezpieczny - to zdecydowanie trzy najważniejsze cechy kubeczka menstruacyjnego, które wyróżniają go na tle tradycyjnych, kobiecych środków higienicznych. Na tej stronie możesz go zakupić w rozmiarze B, który jest odpowiedni dla młodych kobiet, które nie rodziły naturalnie. Jeżeli potrzebujesz kubeczka w innym rozmiarze, znajdziesz go również w naszym sklepie internetowym.

Ekologiczny

Dlaczego kubeczek jest ekologiczny? Ponieważ dzięki niemu można ograniczyć niemal do 0 wytwarzane w trakcie menstruacji odpady. Kubeczek wkłada się raz na kilka godzin, następnie wyjmuje się go, czyści wodą z mydłem lub samym papierem toaletowym i można go włożyć z powrotem. Nie musisz myśleć o tym, czy masz w torebce zapas podpasek i tamponów. Kubeczek po miesiączce należy jedynie wyparzyć.

Ekonomiczny

Zakup kubeczka zwraca się bardzo szybko. Comiesięczne zakupy złożone z podpasek, tamponów, wkładek i innych środków higienicznych tego typu potrafią sporo kosztować. Kubeczek kupujesz raz i nie musisz już się niczym martwić. Produkt ten posłuży Ci przez dobre 5 lat.

Bezpieczny

Na pewno obiły Ci się o uszy informacje na temat tego, jak wiele substancji chemicznych znajduje się w tradycyjnych podpaskach czy tamponach. Jeżeli nie chcesz, by miały one styczność z Twoim ciałem, musisz zainwestować w kubeczek. Produkt ten wykonany został z medycznego silikonu, który nie uczula i jest w pełni bezpieczny, ponieważ nie zawiera w sobie wybielaczy, pestycydów i nie jest wykonany z plastiku. Do tego jest niezwykle wygodny i możesz z nim robić dosłownie wszystko!

Sposób użycia i Higiena

Mooncup należy opróżniać co 4-8 godz. Najlepiej jest opłukać kubeczek wodą z mydłem. W toaletach publicznych niektóre kobiety zabierają ze sobą buteleczkę wody, inne po opróżnieniu przecierają go papierem toaletowym i myją przy najbliższej okazji. Co kilka miesięcy należy go wygotować przez 5-7min w gorącej wodzie.
 

Recenzje
(1)

Ocena 

Kubeczek Mooncup rozmiar B jest moim pierwszym kubeczkiem. Generalnie kubeczek to wspaniały wynalazek, jest łatwy w zakładaniu i wyjmowaniu, polecam kobietą które nie mają zbyt obfitych miesiączek, mimo dość dużych rozmiarów jego pojemność nie jest zbyt duża. W przypadku dni z najmocniejszym krwawieniem u mnie przecieka dość szybko (mniej więcej po takim samym czasie jak tampon). Świetnie sprawdza się za to w dni kiedy krwawienie jest mniejsze, można zapomnieć o okresie. Cena na stronie jest bardzo atrakcyjna i wysyłka ekspresowa.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Ekokobieta Kubeczek menstruacyjny Mooncup rozmiar B

  • Producent: Ekokobieta
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: EKOKOBIETA02
  • EAN: 5060053022225