Elementarz odkrywców. Klasa 2. Podręcznik, części 1-2. Matematyka

Elementarz odkrywców. Matematyka. Klasa 2. Podręcznik, część 1-2 NOWA EDYCJA 2021-2023 Podręcznik z serii „Elementarz odkrywców. Matematyka" do klasy 2, część 1 i 2 to kontynuacja wprowadzania dzieci w świat matematyki krok po kroku, gdzie w przyjazny i prosty sposób są prezentowane nowe treści...
40,82 * 41,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 40,30 zł

Opis

Elementarz odkrywców. Matematyka. Klasa 2. Podręcznik, część 1-2


NOWA EDYCJA 2021-2023

Podręcznik z serii „Elementarz odkrywców. Matematyka" do klasy 2, część 1 i 2 to kontynuacja wprowadzania dzieci w świat matematyki krok po kroku, gdzie w przyjazny i prosty sposób są prezentowane nowe treści oraz kształtowane pojęcia matematyczne. Uczeń rozwija sprawność liczenia i logiczne myślenie, doskonali myślenie strategiczne, utrwala rachunek pamięciowy. Podręcznik zawiera różnorodne zadania ułożone zgodnie z zasadą stopniowania trudności.

  • Wprowadza pojęcia matematyczne i zagadnienia dotyczące umiejętności praktycznych na stronach Matematyka bliżej życia.
  • Prezentuje różne sposoby rozwiązywania zadań tekstowych, co sprzyja rozwijaniu samodzielności myślenia dzieci.
  • Rozwija logiczne i strategiczne myślenie dzięki zadaniom na stronach Pomyślę i rozwiążę, w których uczeń sam musi dostrzec problem matematyczny oraz stworzyć własną strategię ich rozwiązania, odpowiednią do warunków danego zadania.
  • Rozwija umiejętności matematyczne każdego dziecka, stosując zasadę stopniowania trudności.
  • Doskonali myślenie operacyjne, utrwala rachunek pamięciowy, pomaga w kształtowaniu pojęć matematycznych oraz daje możliwość oswojenia się z przegraną dzięki ciekawym grom planszowym.

FAQ

Sprawdź FAQ

Kto napisał "Elementarz odkrywców. Klasa 2. Podręcznik, części 1-2. Matematyka"?
Autorami tytułu są Krystyna Bielenica, Maria Bura, Małgorzata Kwil, Bogusława Lankiewicz.
Mamy szeroki wybór podręczników stworzonych przez tych autorów. Niewielka liczba autorów publikuje powyżej 10 książek w swojej karierze. Wybrany autor należy do elity, która zbliża się do tego rekordu. Wskazuje to na niezwykłe zaangażowanie w edukację. Wachlarz tytułów dowodzi szerokiej wiedzy i umiejętności jej przekazywania. Autorzy podręczników często stają się autorami wielu książek, ponieważ ich prace są dobrze przyjmowane przez nauczycieli i uczniów, co prowadzi do zapotrzebowania na więcej materiałów od tego samego autora.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Publikacja "Elementarz odkrywców. Klasa 2. Podręcznik, części 1-2. Matematyka" została opublikowana przez Wydawnictwo Nowa Era.


Jaki numer dopuszczenia MEN posiada ten podręcznik szkolny?
790/3/2018 - nr dopuszczenia MEN podręcznika. Dodanie nr MEN oznacza, że podręcznik został dopuszczony do używania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Wbrew obiegowej opinii termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki szkolnej posiadającej nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi obecnego programu nauczania?
Zgadza się, podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu szkolnego obowiązującymi w dniu nadania numeru. Podręcznik został określony numerem dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co oznacza, że został oceniony pod kątem zgodności z programem nauki.


Jak zyskać pewność, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na numer dopuszczenia MEN, tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z listy podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


Do której serii podręczników szkolnych należy "Elementarz odkrywców. Klasa 2. Podręcznik, części 1-2. Matematyka"?
Tytuł ten należy do serii "Elementarz Odkrywców".
Wzorem pozostałych składników z cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów edukacyjnych, których uważna lektura wspomoże rozwój umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany, a jednocześnie logiczny.


O wydawcy tego podręcznika:
Nowa Era to wyjątkowe wydawnictwo edukacyjne, które swoją działalnością na polskim rynku oświatowym wnosi świeże spojrzenie na system nauki. Podejmując wyzwania związane z nowoczesną edukacją, zapewnia podręczniki, zgodne z rekomendacjami Ministerstwa Edukacji Narodowej i komisji egzaminacyjnych.

Co, oprócz podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Plus na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian kupić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Elementarz odkrywców. Klasa 2. Podręcznik, części 1-2. Matematyka

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>