Elementarz odkrywców. Klasa 3. Część 2. Ćwiczenia. Edukacja polonistyczna, przyrodnicza, społeczna

Ćwiczenia z serii „Elementarz odkrywców" do klasy 3, część 2 kontynuują wprowadzanie ucznia w świat edukacji polonistycznej, społecznej i przyrodniczej, wspierają w doskonaleniu niezbędnych umiejętności czytania i pisania oraz stosując zasadę stopniowana trudności, przybliżają naukę o języku....
19,50

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,56 zł

Opis

Ćwiczenia z serii „Elementarz odkrywców" do klasy 3, część 2 kontynuują wprowadzanie ucznia w świat edukacji polonistycznej, społecznej i przyrodniczej, wspierają w doskonaleniu niezbędnych umiejętności czytania i pisania oraz stosując zasadę stopniowana trudności, przybliżają naukę o języku.

  • Rozwijają umiejętność pisania oraz czytania ze zrozumieniem dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom.
  • Usprawniają percepcję i pamięć wzrokową na stronach z rozsypankami sylabowymi i wyrazowymi oraz rebusami.
  • Doskonalą sprawność językową i wzbogacają słownictwo.
  • Wprowadzają uczniów w świat nauki o języku oraz w świat ortografii – cykl Potyczki ortograficzne.
  • Rozwijają spostrzegawczość, logiczne i twórcze myślenie oraz umiejętność wypowiadania się dzięki specjalnie dobranym ćwiczeniom w cyklu Dzień odkrywców.
  • Pozwalają bliżej poznać świat przyrody i uczą szacunku do otaczającego nas świata na stronach Przygody przyrody.
  • Umożliwiają zrozumienie i zapamiętanie treści przyrodniczych oraz zachęcają do obserwacji świata przyrody. 

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "Elementarz odkrywców. Klasa 3. Część 2. Ćwiczenia. Edukacja polonistyczna, przyrodnicza, społeczna"?
Za treścią podręcznika stoją Barbara Stępień, Ewa Hryszkiewicz, Małgorzata Ogrodowczyk, Joanna Winiecka-Nowak.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, jednak te treści są wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Ten szkolny niezbędnik Elementarz odkrywców. Klasa 3. Część 2. Ćwiczenia. Edukacja polonistyczna, przyrodnicza, społeczna został przygotowany przez Wydawnictwo Nowa Era.


Jak mogę sprawdzić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek do szkoły:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione informacje znajdują się na karcie opisywanego produktu.


Dla uczniów której klasy i na jakim stopniu edukacji jest potrzebny ten wspomniany podręcznik?
Pozycja została wydana dla uczniów klas SP 3. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, by dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.

Do jakiego przedmiotu odnosi się ta książka?
Podręcznik wydano do nauki konkretnego przedmiotu, tj. edukacja wczesnoszkolna.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
92 to długość książki Elementarz odkrywców. Klasa 3. Część 2. Ćwiczenia. Edukacja polonistyczna, przyrodnicza, społeczna.
Jest wypełniona edukacyjną treścią podkreśloną ilustracjami. Zawarto w niej znaczące, starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Która to część podręcznika?
Jest to część 2 tego podręcznika.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Elementarz odkrywców. Klasa 3. Część 2. Ćwiczenia. Edukacja polonistyczna, przyrodnicza, społeczna"?
Tytuł ten jest częścią serii edukacyjnej ELEMENTARZ ODKRYWCÓW.
Podobnie jak pozostałe składniki z cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom spójnych materiałów edukacyjnych, których uważna lektura wspomoże rozwój wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany, a przy okazji logiczny.


Kilka słów o wydawnictwie tego podręcznika szkolnego:
Nowa Era to wyjątkowe wydawnictwo edukacyjne, które swoją działalnością na krajowym rynku oświatowym wnosi świeże spojrzenie na proces nauki. Podejmując wyzwania wiążącym się z nowoczesną edukacją, dostarcza materiały, zgodne z bieżącymi wytycznymi MEN i licznych komisji egzaminacyjnych.

W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o zeszytach. Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Elementarz odkrywców. Klasa 3. Część 2. Ćwiczenia. Edukacja polonistyczna, przyrodnicza, społeczna

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>