Elementarz odkrywców. Klasa 3. Część 2. Ćwiczenia. Matematyka

Ćwiczenia z serii „Elementarz odkrywców. Matematyka" do klasy 3, część 2 są uzupełnieniem podręcznika, rozwijają sprawność liczenia, utrwalają rachunek pamięciowy oraz pomagają w kształtowaniu pojęć matematycznych. Ćwiczenia zawierają różnorodne zadania ułożone zgodnie z zasadą stopniowania...
18,54

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,38 zł

Opis

Ćwiczenia z serii „Elementarz odkrywców. Matematyka" do klasy 3, część 2 są uzupełnieniem podręcznika, rozwijają sprawność liczenia, utrwalają rachunek pamięciowy oraz pomagają w kształtowaniu pojęć matematycznych. Ćwiczenia zawierają różnorodne zadania ułożone zgodnie z zasadą stopniowania trudności.

Uczą różnych sposobów rozwiązywania zadań tekstowych, co sprzyja rozwijaniu samodzielności myślenia dzieci.

Rozwijają logiczne i strategiczne myślenie dzięki zadaniom na stronach Pomyślę i rozwiążę, w których uczeń sam musi dostrzec problem matematyczny oraz stworzyć własną strategię rozwiązania, odpowiednią do warunków danego zadania.

Sprawdzają zdobytą wiedzę matematyczną na stronach Sprawdzam siebie.

FAQ

Sprawdź Q&A

Kto napisał "Elementarz odkrywców. Klasa 3. Część 2. Ćwiczenia. Matematyka"?
Za treścią podręcznika stoją Krystyna Bielenica, Maria Bura, Małgorzata Kwil.
Są autorami paru podręczników szkolnych, jednak ich treści są wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Ten szkolny niezbędnik Elementarz odkrywców. Klasa 3. Część 2. Ćwiczenia. Matematyka został przygotowany przez Wydawnictwo Nowa Era.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora lub autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z wykazu podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


O wydającym opisywany podręcznik:
Nowa Era to wydawnictwo edukacyjne,które dzięki swojemu nowoczesnemu i holistycznemu podejściu do edukacji wyróżnia się na tle innych podmiotów na rynku. Skupiając się na nowoczesnych metodach pracy z uczniami, zdobyło zaufanieznacznej liczby edukatorów i szkół na terenie Polski.

Do której klasy i na jakim stopniu edukacji jest niezbędny ten podręcznik?
Publikacja jest przeznaczona dla uczniów klas SP 3. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, to pamiętaj, by dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym znajduje się uczeń.

Dla którego przedmiotu ta publikacja jest rekomendowana?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu obszarowi nauki, jakim jest edukacja wczesnoszkolna.


Ile stron zawiera ta pozycja?
96 to długość podręcznika Elementarz odkrywców. Klasa 3. Część 2. Ćwiczenia. Matematyka. Jest wypełniony edukacyjną treścią podkreśloną ilustracjami. Zawiera wartościowe i starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Elementarz odkrywców. Klasa 3. Część 2. Ćwiczenia. Matematyka"?
Tytuł ten jest częścią serii edukacyjnej "ELEMENTARZ ODKRYWCÓW".
Podobnie jak pozostałe tytuły z tego cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom spójnych materiałów dydaktycznych, których uważna lektura wspomoże rozwój wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany, jak również logiczny.


Która to część książki?
Jest to część 2 tego podręcznika.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu zeszytów. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść pewnie i w dobrym stylu! Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a nawet zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź zestawy do szkoły, z którymi warto wejść w nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Elementarz odkrywców. Klasa 3. Część 2. Ćwiczenia. Matematyka

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>