Elementarz odkrywców. Klasa 3. Potyczki ortograficzne

Zeszyt „Potyczki ortograficzne” do klasy 3 zawiera różnorodne ćwiczenia, które pozwalają utrwalić i zapamiętać wprowadzone na zajęciach zasady ortograficzne. Uczy prawidłowej pisowni wyrazów dzięki wielu ćwiczeniom doskonalącym spostrzeganie, pamięć wzrokową oraz zapamiętywanie. Pozwala szybciej i...
21,50

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,87 zł

Opis

Zeszyt „Potyczki ortograficzne” do klasy 3 zawiera różnorodne ćwiczenia, które pozwalają utrwalić i zapamiętać wprowadzone na zajęciach zasady ortograficzne.

  • Uczy prawidłowej pisowni wyrazów dzięki wielu ćwiczeniom doskonalącym spostrzeganie, pamięć wzrokową oraz zapamiętywanie.
  • Pozwala szybciej i skuteczniej utrwalać wyjątki ortograficzne. 
  • Sprzyja opanowaniu wprowadzonych zasad ortograficznych dzięki różnorodnym zabawnym ćwiczeniom oraz ortograficznym „wyszukiwankom i utrwalankom”. 
  • Rozszerza zasób słownictwa i utrwala części mowy – to publikacja, która pomaga uczniom w opanowaniu trudnej sztuki poprawnego pisania.

FAQ

Sprawdź sekcję FAQ

Kto jest autorem "Elementarz odkrywców. Klasa 3. Potyczki ortograficzne"?
Za treścią podręcznika stoi Elżbieta Kacprzak.
Jest autorem kilku podręczników szkolnych, jednak są one wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może przykładowo z konieczności nieraz wyczerpującego zaangażowania w proces zbierania treści. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Pomoc naukowa Elementarz odkrywców. Klasa 3. Potyczki ortograficzne została opublikowana przez Wydawnictwo Nowa Era.


Jak się upewnić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


Informacje o wydającym opisywany podręcznik szkolny:
Nowa Era to wyjątkowe wydawnictwo, które swoją działalnością na polskim rynku oświatowym wnosi świeże spojrzenie na proces nauczania. Stając naprzeciw wyzwaniom związanym z edukacją XXI w., zapewnia materiały, zgodne z rekomendacjami Ministerstwa Edukacji Narodowej i licznych komisji egzaminacyjnych.

Do jakiej serii podręczników należy "Elementarz odkrywców. Klasa 3. Potyczki ortograficzne"?
Tytuł jest częścią serii ELEMENTARZ ODKRYWCÓW.
Wraz z innymi tytułami z cyklu, ta książka ma na celu dostarczenie kompleksowych materiałów dydaktycznych, które pomogą ich studentom rozwijać wiedzę i umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.


Ile stron ma ta pozycja?
64 to długość książki "Elementarz odkrywców. Klasa 3. Potyczki ortograficzne".
Jest wypełniona treścią edukacyjną uatrakcyjnioną obrazkami i ilustracjami. Zawarto w niej wartościowe, starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


Do której klasy i na jakim szczeblu edukacji jest wymagany ten podręcznik?
Książka jest przeznaczona dla uczniów klas SP 3. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, aby dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.

W kontekście którego przedmiotu ta publikacja jest potrzebna?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu działowi nauki, jakim jest edukacja wczesnoszkolna.


Co, obok podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Elementarz odkrywców. Klasa 3. Potyczki ortograficzne

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>