Elementarz odkrywców. Podręcznik do matematyki. Szkoła podstawowa. Klasa 3. Część 1

NOWA EDYCJA 2022-2024. Podręcznik z serii „Elementarz odkrywców. Matematyka"" do klasy 3, część 1 to kontynuacja wprowadzania dzieci w świat matematyki. W przyjazny i prosty sposób są prezentowane nowe treści oraz kształtowane pojęcia matematyczne. Uczeń rozwija sprawność liczenia i logiczne...
20,53

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 20,53 zł

Opis

NOWA EDYCJA 2022-2024. Podręcznik z serii „Elementarz odkrywców. Matematyka"" do klasy 3, część 1 to kontynuacja wprowadzania dzieci w świat matematyki. W przyjazny i prosty sposób są prezentowane nowe treści oraz kształtowane pojęcia matematyczne. Uczeń rozwija sprawność liczenia i logiczne myślenie, doskonali myślenie strategiczne, utrwala rachunek pamięciowy. Podręcznik zawiera różnorodne zadania ułożone zgodnie z zasadą stopniowania trudności.

  • Prezentuje różne sposoby rozwiązywania zadań tekstowych, co sprzyja rozwijaniu samodzielności myślenia dzieci.
  • Rozwija logiczne i strategiczne myślenie dzięki zadaniom na stronach Pomyślę i rozwiążę, w których uczeń sam musi dostrzec problem matematyczny oraz stworzyć własną strategię ich rozwiązania, odpowiednią do warunków danego zadania.
  • Rozwija umiejętności matematyczne każdego dziecka, stosując zasadę stopniowania trudności.
  • Doskonali myślenie operacyjne, utrwala rachunek pamięciowy, pomaga w kształtowaniu pojęć matematycznych oraz daje możliwość oswojenia się z przegraną dzięki ciekawym grom planszowym.

FAQ

Sprawdź sekcję Q&A

Kto napisał "Elementarz odkrywców. Podręcznik do matematyki. Szkoła podstawowa. Klasa 3. Część 1"?
Krystyna Bielenica, Małgorzata Kwil, Maria Bura to autorzy tego podręcznika.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, ale te treści są wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Podręcznik "Elementarz odkrywców. Podręcznik do matematyki. Szkoła podstawowa. Klasa 3. Część 1" został opracowany przez Wydawnictwo Nowa Era.


Jaki jest numer zatwierdzenia przez Ministerstwo Edukacji Narodowej tego podręcznika?
Nr dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika to 790/5/2019. Informuje on o tym, że podręcznik został dopuszczony do używania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Co ciekawe, termin podręcznik powinien dotyczyć wyłącznie książki szkolnej posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Potwierdzamy, ten podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu szkolnego obowiązującymi w dniu wydania numeru. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, co w praktyce oznacza, że został zweryfikowany w kwestii merytorycznym.


Jak zyskać pewność, czy to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek szkolnych:
  • Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
  • Zwróć uwagę na tytuł, nr MEN, autorów, wydawnictwo.
  • Sprawdź, czy wymienione wyżej informacje znajdują się w opisie opisywanego produktu.Która to część podręcznika?
Jest to część 1 tego podręcznika.


O wydającym opisywany podręcznik:
Nowa Era to wyjątkowe wydawnictwo, które swoją obecnością na krajowym rynku oświatowym wnosi świeże spojrzenie na system nauczania. Stając naprzeciw wyzwaniom wiążącym się z nowoczesną edukacją, dostarcza podręczniki, zgodne z bieżącymi zaleceniami Ministerstwa Edukacji Narodowej i licznych komisji egzaminacyjnych.

Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Elementarz odkrywców. Podręcznik do matematyki. Szkoła podstawowa. Klasa 3. Część 1"?
Tytuł ten należy do serii edukacyjnej Elementarz odkrywców.
Wraz z innymi częściami cyklu, podręcznik ten ma na celu dostarczenie kompleksowych materiałów edukacyjnych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę, a także umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.


Ile stron zawiera ta pozycja?
72: tyle stron liczy ten tytuł.
Jest wypełniony edukacyjną treścią uatrakcyjnioną ilustracjami. Zawiera znaczące, starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie wyposażenie szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online możesz zwrócić, i w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Elementarz odkrywców. Podręcznik do matematyki. Szkoła podstawowa. Klasa 3. Część 1

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>