Elementarz. Zadania 3-latka

Książka edukacyjna z serii Disney maluch to doskonałe uzupełnienie Elementarza 3-latka. W towarzystwie bohaterów ze świata Disneya Twój maluszek utrwali zdobyte wiadomości, a odpowiednie dla wieku zadania umożliwią mu trenowanie umiejętności logicznego myślenia i spostrzegawczości. Dodatkową...
9,86 * 12,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,36 zł

Opis

Książka edukacyjna z serii Disney maluch to doskonałe uzupełnienie Elementarza 3-latka. W towarzystwie bohaterów ze świata Disneya Twój maluszek utrwali zdobyte wiadomości, a odpowiednie dla wieku zadania umożliwią mu trenowanie umiejętności logicznego myślenia i spostrzegawczości. Dodatkową atrakcją są duże, łatwe do chwytania naklejki – nie tylko gwarantują dziecku dobrą zabawę ale tez pozytywnie wpływają na rozwój zdolności manualnych i dają poczucie satysfakcji. Cechy: liczba stron: 24, oprawa: miękka, format: 20,5x28,8cm, naklejki w środku, wiek: 3+.

Książeczka "Elementarz. Zadania 3-latka" jest pracą zbiorową, więc nad przygotowaniem treści pracowało kilka osób.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla przedszkolaka. Wypełni mu czas i dodatkowo zachęci do twórczych działań, pozytywnie oddziałując na jego rozwój i odkrywanie pasji. W ramach tej książki iści się marzenie opiekuna malucha: rozwój i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z maluchem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmowa z rodzicem na temat fabuły pozytywnie wpływa na rozwój.
  • To super zabawa dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Książka jest w miękkiej okładce. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, bez problemu można ją zapakować do torby lub plecaka dziecka.

Jest to dość krótka książka - ma 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Elementarz. Zadania 3-latka" opublikowało Wydawnictwo Ameet. Jeśli ta książeczka zainteresuje malucha, to sprawdź również inne pozycje od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.