Elixir Szungit Maść na stawy 75 ml

Maść na stawy Szungit - unikatowy ekologicznie czysty minerał. To najdawniejszy z występujących na Ziemi minerałów zawierających węgiel. W odróżnieniu od diamentu i grafitu, posiada niezwykłą matrycę węglową. Molekuły takiego węgla, ze względu na swoją strukturę, są podobne do piłki futbolowe i są...
23,96
Cena za L : 319.47zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,96 zł

Opis

Maść na stawy

Szungit - unikatowy ekologicznie czysty minerał. To najdawniejszy z występujących na Ziemi minerałów zawierających węgiel. W odróżnieniu od diamentu i grafitu, posiada niezwykłą matrycę węglową. Molekuły takiego węgla, ze względu na swoją strukturę, są podobne do piłki futbolowe i są nazywane FULLERENAMI. Ma właściwości sorpcyjne, katalityczne, antybakteryjne, przeciwzapalne, leczy choroby skóry i stawów.

Składniki - Elixir Szungit Maść na stawy 75 ml

Aqua, Shungite, Glycerine, Triethanolamine, Carbomer, Fir Essential Oil, PEG-40 Gidrogenizirovane Castore Oil, Methylparaben, Propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w temperaturze 5-25 stopni C. Preparat nanieść równomiernie warstwą około 1 mm na obszar problemowy, z góry nałożyć kompres z nieprzemakalnej folii pozostawić na 0,5-2,5 godziny. Zmyć ciepła wodą lub usunąć tamponem z waty. Długość czasu aplikacji, częstość stosowania i okres stosowania może być zmieniony w zależności od potrzeb.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Elixir Szungit Maść na stawy 75 ml

  • Producent: Elixir
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4820058211861
  • EAN: 4820058211861

Inni Klienci kupili również