Energia odnawialna! Akademia mądrego dziecka

Energia odnawialna! Bobas odkrywa naukę. Akademia mądrego dziecka.Od najmłodszych lat czytamy dzieciom książeczki o kotkach, jabłuszkach, pociągach. Dlaczego nie mielibyśmy im czytać o energii odnawialnej? W końcu to jedno z kluczowych pojęć współczesnego świata. Dzidziuś kocha odnawialne źródła...

16.39 zł

-18%

19.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Energia odnawialna! Bobas odkrywa naukę. Akademia mądrego dziecka.

Od najmłodszych lat czytamy dzieciom książeczki o kotkach, jabłuszkach, pociągach. Dlaczego nie mielibyśmy im czytać o energii odnawialnej? W końcu to jedno z kluczowych pojęć współczesnego świata.

Dzidziuś kocha odnawialne źródła energii, ponieważ kocha naszą planetę.

Energia odnawialna! Bobas odkrywa naukę. Akademia mądrego dziecka to książeczka edukacyjna, która w najprostszych słowach i pojęciach z otoczenia bobasa tłumaczy, czym jest energia odnawialna i dlaczego jest tak ważna.

Energia odnawialna! Bobas odkrywa naukę. Akademia mądrego dziecka to idealna propozycja na pierwszy naukowy tytuł na półce ciekawskiego bobasa.

Książka Energia odnawialna! Bobas odkrywa naukę. Akademia mądrego dziecka wpisuje się w nurt edukacji STEM. STEM to obecnie jeden z najbardziej innowacyjnych i cenionych konceptów edukacyjnych na świecie.

Koncepcja STEM łączy cztery dyscypliny:

  • Nauki przyrodnicze (science)
  • Technologię (technology)
  • Inżynierię (engineering)
  • Matematykę (math)

Koncept STEM ma na celu zwiększenie udziału tych dyscyplin w edukacji dzieci, aby wzmocnić ich kompetencje z zakresu nauk ścisłych i technicznych.

Cykl Egmontu Bobas odkrywa naukę pomaga wprowadzać zalążki edukacji STEM już na etapie pierwszych miesięcy i lat dziecka. Polecamy.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Energia odnawialna! Akademia mądrego dziecka