English Plus 4A SB PL

Dynamiczny kurs dla gimnazjalistów zapewniający rzetelne przygotowanie do egzaminu PLUS mnóstwo materiałów dodatkowych pozwalających na dostosowanie podręcznika do możliwości klasy. Zgodny z podstawą programową. English Plus motywuje gimnazjalistów do nauki: ciekawe i przyciągające uwagę quizy w...
70,30

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 65,17 zł

Opis

Dynamiczny kurs dla gimnazjalistów zapewniający rzetelne przygotowanie do egzaminu PLUS mnóstwo materiałów dodatkowych pozwalających na dostosowanie podręcznika do możliwości klasy. Zgodny z podstawą programową.

English Plus motywuje gimnazjalistów do nauki:
  • ciekawe i przyciągające uwagę quizy w oryginalny sposób wprowadzają nowe słownictwo,
  • intrygujące i poszerzające wiedzę o świecie tematy zachęcają do zadawania pytań i samodzielnego poszukiwania informacji,
  • projekty edukacyjne uczą pracy zespołowej i pozwalają wyeksponować najmocniejsze strony poszczególnych uczniów,
  • interaktywne ćwiczenia Oxford English Online zachęcają do samodzielnej pracy w domu.

FAQ

Sprawdź sekcję Q&A

Kto napisał "English Plus 4A SB PL"?
Diana Pye, Ben Wetz, Jenny Quintana są autorami tej książki.
Są autorami paru podręczników szkolnych, jednak ich treści są wartościowe. Często autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów edukacyjnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jaki numer zatwierdzenia MEN charakteryzuje ten podręcznik szkolny?
Nr dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika szkolnego to 300/4/2012. Wskazuje on, że podręcznik został dopuszczony do używania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Co ciekawe, termin "podręcznik" powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauczania posiadającej właśnie numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi obecnego programu nauczania?
Tak, "English Plus 4A SB PL" został stworzony zgodnie z obowiązującymi na dzień przyznania numeru wytycznymi programu szkolnego. Przed otrzymaniem numeru dopuszczenia podręczniki są sprawdzane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej pod kątem zgodności z ramą programową i z kryteriami merytorycznymi.


Jak mogę sprawdzić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj szczegółowo wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na numer dopuszczenia MEN, tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik ma miękką oprawę, dzięki czemu wygodnie korzysta się z niego nawet na przystanku autobusowym.


Do której serii podręczników należy "English Plus 4A SB PL"?
Tytuł ten jest częścią serii ENGLISH PLUS.
Analogicznie do pozostałych tytułów z tego cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom spójnych materiałów edukacyjnych, których uważna lektura wspomoże rozwój wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany, jak również logiczny.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie odpowiednich zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które lubi, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - English Plus 4A SB PL

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>