Epoka Kamienia Junior

  • 8595558302512
Liczba graczy: 2 - 4 osoby Przedział wiekowy: od 5 lat Czas rozgrywki: ok. 15 minut Zawartość pudełka: kolorowa instrukcja pięknie ilustrowana dwustronna plansza 4 osady 35 wysokiej jakości żetonów 24 duże drewniane pionki Poznajcie Jono i Jadę - najmłodszych mieszkańców prehistorycznej wioski....

90.42

-25%

119.90 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Liczba graczy: 2 - 4 osoby
Przedział wiekowy: od 5 lat
Czas rozgrywki: ok. 15 minut

Zawartość pudełka:

kolorowa instrukcja
pięknie ilustrowana dwustronna plansza
4 osady
35 wysokiej jakości żetonów
24 duże drewniane pionki

Poznajcie Jono i Jadę - najmłodszych mieszkańców prehistorycznej wioski. Wraz z nimi odkryjecie w jaki sposób nasi przodkowie spędzali czas i poskramiali dziki świat wokół siebie.
My First Stone Age autorstwa Marco Teubnera to urokliwa gra, w której każdy z graczy stara się jako pierwszy wybudować w swojej wiosce trzy chaty.
Aby tego dokonać zapamiętujemy jakie akcje kryją się pod zakrytymi żetonami i wskazując odpowiednie wysyłamy Jono i Jandę po surowce potrzebne do wzniesienia domostwa.

Po uzbieraniu odpowiedniej kombinacji ryb, jagód, mamucich kłów, wyrobów rzemieślniczych i narzędzi odnajdujemy żeton centrum wioski, wydajemy należytą ilość zebranych dóbr (duże, drewniane pionki) i stawiamy chatę! Po zakończeniu każdej konstrukcji z powrotem zasłaniamy odkryte wcześniej żetony akcji, a dwa z nich zamieniamy miejscami. Nikt nie mówił, że będzie łatwo! :)
My First Stone Age to nie tylko zbieranie przedmiotów dla samego zbierania. Kolorowa instrukcja podaje powody, dla których ludzie z okresu epoki kamiennej mogli zbierać te konkretne dobra, dzięki temu uczymy się i poznajemy ich świat oraz chcemy przyjść im z pomocą!
Wytrzymałe, duże pudełko zawiera wiele drewnianych żetonów ryb, jagód, ceramiki, kości i narzędzi oraz pięknie ilustrowaną planszę pełną przykuwających oko szczegółów - nie raz złapiecie się na tym, że komentujecie przedstawione na niej przygody Jono i Jandy.
Szybka, piętnastominutowa rozgrywka, sprawia że dzieci nie mają czasu znudzić się grą, a wręcz ze zniecierpliwieniem czekają na swoją kolej do wysłania bohaterów na planszę!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Epoka Kamienia Junior

  • Autor: Marco Teubner
  • Rok wydania: 2016
  • Kod producenta: GXP-672563
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8595558302512
  • EAN: 8595558302512
  • Wymiary: 317x227x72 mm

Inni Klienci kupili również