Epoka lodowcowa mocne uderzenie opowieść Outlet

Wiewiór znowu nabroił! Przyjaciele wyruszają więc światu na ratunek. Czy uda im się zatrzymać pędzącą asteroidę i zapobiec kosmicznej katastrofie? "Epoka Lodowcowa. Mocne uderzenie. Opowieść" to ciekawie napisana i fantastycznie narysowana książka w twardej oprawie dla fanów Wiewióra, Mańka, Sida i...
7,31 * 16,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,97 zł

Opis

Wiewiór znowu nabroił!

Przyjaciele wyruszają więc światu na ratunek. Czy uda im się zatrzymać pędzącą asteroidę i zapobiec kosmicznej katastrofie?

"Epoka Lodowcowa. Mocne uderzenie. Opowieść" to ciekawie napisana i fantastycznie narysowana książka w twardej oprawie dla fanów Wiewióra, Mańka, Sida i Diego- zwariowanych przyjaciół z Epoki Lodowcowej!

Książeczka "Epoka Lodowcowa Mocne uderzenie Opowieść" jest pracą zbiorową, więc nad przygotowaniem zawartości pracowało kilka osób.

Publikacja pt. "Epoka Lodowcowa Mocne uderzenie Opowieść" została umieszczona w sekcji Bajki wiersze i opowiadania. Idealnie sprawdza się do czytania o każdej porze dnia, również przed zaśnięciem. Radosne historyjki z morałem zapewniają dziecku doskonałą rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to świetny pomysł, by kilkuletnie dziecko zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Oto 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia umiejętność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Poprzez lekturę rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z pewnością zmotywuje malucha do zadawania pytań.
  • Ładne, kolorowe ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest także bardzo dobrym sposobem doskonalenia zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Opowieść ma twardą oprawę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że znacznie ciężej będzie ją zniszczyć.

Jeśli po przeczytaniu do końca książki, dziecko będzie miało ochotę na więcej losów bohaterów tej serii, nie czekaj i kup również następne części z serii "Epoka lodowcowa".

Jest to dość krótka produkcja - jej długość: 21 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Epoka Lodowcowa Mocne uderzenie Opowieść" udostępniło Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka zaintryguje szkraba, to zobacz też inne pozycje tego wydawcy.

Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych sum, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.