NOWOŚĆ Equestria: Fantastyczni mieszkańcy Equestrii

Equestria: Fantastyczni mieszkańcy Equestrii

  • 9788364198205
  • 3 dni
Poznaj Fantastycznych Mieszkańców Equestrii!Najznakomitszy badacz stworzeń wśród Kucyków, Parchy Mustment, zgodził się podzielić z nami swoimi notatkami o stworzeniach zamieszkujących Equestrię. Dzięki niemu dowiesz się wszystkiego o Stworkach i Kucykach zamieszkujących ten magiczny świat, a nawet...

104.41 zł

-5%

109.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Poznaj Fantastycznych Mieszkańców Equestrii!
Najznakomitszy badacz stworzeń wśród Kucyków, Parchy Mustment, zgodził się podzielić z nami swoimi notatkami o stworzeniach zamieszkujących Equestrię. Dzięki niemu dowiesz się wszystkiego o Stworkach i Kucykach zamieszkujących ten magiczny świat, a nawet nauczysz się tworzyć własne stworzenia, których Parchy jeszcze nie odkrył!
Nowe talenty i słabostki dla Waszych postaci!
Podręcznik zawiera rozszerzoną listę talentów i słabostek wraz z opisami, które nadadzą Twoim Kucykom (lub innym postaciom) unikatowych cech!
Nowe grywalne rasy!
W Fantastycznych Mieszkańcach Equestrii znajdziesz też rozdział o nowych rasach, w które możesz wcielić się z przyjaciółmi w trakcie przygód w grze fabularnej Equestria: Puść Wodze Fantazji. Pozwoli Wam on zagrać jako Kryształowy Kucyk, Gryf, Bizon, Pies na diamenty, Podmieniec, a nawet Smok!
W zestawie znajdziesz również składany plakat, przedstawiający mapę całej Equestrii z polskimi nazwami krain.
PODRĘCZNIK FANTASTYCZNI MIESZKAŃCY EQUESTRII NIE JEST SAMODZIELNĄ GRĄ - DO GRY POTRZEBNY JEST GŁÓWNY PODRĘCZNIK DO GRY EQUESTRIA: PUŚĆ WODZE FANTAZJI!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Equestria: Fantastyczni mieszkańcy Equestrii

  • Rok wydania: 2020
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788364198205
  • EAN: 9788364198205
  • Wymiary: 21x29,7 cm