Etiaxil Comfort Antyperspirant roll-on 15 ml

 • Etiaxil
 • 5701943012147
 • 3-5 dni
Antyperspirant roll-on - zapewnia długotrwałą ochronę przed potem. Przeznaczenie: Do skóry bardzo wrażliwej Działanie: Redukuje wydzielanie potu. Zapewnia skórze poczucie komfortu, świeżości oraz suchości. Kosmetyk gwarantuje co najmniej 3-5 dni ochrony już od pierwszej aplikacji. Produkt działa...

28.22 zł

Cena za L : 1881.33zł

Dodaj do schowka

Opis

Antyperspirant roll-on - zapewnia długotrwałą ochronę przed potem.

Przeznaczenie: Do skóry bardzo wrażliwej

Działanie:

 • Redukuje wydzielanie potu.
 • Zapewnia skórze poczucie komfortu, świeżości oraz suchości.
 • Kosmetyk gwarantuje co najmniej 3-5 dni ochrony już od pierwszej aplikacji.
 • Produkt działa podczas nocy, kiedy działanie gruczołów potowych jest mniejsze.
 • Opakowanie wystarczy na 2-3 miesiące stosowania.
 • Formuła z "aktywnym systemem ochrony i pielęgnacji skóry - CPX" zmniejsza skłonność skóry do podrażnień, daje uczucie komfortu.

Składniki - Etiaxil Comfort Antyperspirant roll-on 15 ml

Alcohol Denat., Aluminum Chloride, Calcium Lactate, Hydroxypropylcellulose, Hydrogenated Castor Oil.

Sposób przygotowania i przechowywania

Nałóż niewielką ilość antyperspirantu roll-on, Etiaxil Comfort (około 4 obrotów kulki) tylko w miejscu wydzielania potu/centrum pachy/tak aby uzyskać równomierną, cienką warstwę preparatu i być pewnym że skóra w miejscu aplikacji została zabezpieczona przed potem. Zastosowanie zbyt dużej ilości może spowodować podrażnienie skóry. Rano zmyj wodą i mydłem. Stosuj zawsze na noc przed pójściem spać, wtedy kiedy gruczoły potowe są mniej aktywne. Na początku stosować codziennie przez 3-7 nocy, a następnie kiedy zmniejszy się pocenie stosuj kosmetyk 2-3 noce w tygodniu aby utrzymać pot pod kontrolą, lub tak często jak potrzeba. Stosuj na całkowicie suchą i niepodrażnioną skórę. Nie stosuj bezpośrednio po depilacji pach (w ciągu 48 godz). W przypadku depilacji trzeba odczekać 3 dni. Nie stosuj powtórnie ponieważ efekt jego działania utrzymuje się również po umyciu ciała. Jeśli chcesz możesz zastosować swój dezodorant zapachowy lub perfumy, ponieważ stosowanie innych ulubionych kosmetyków nie wpływa na skuteczność działania Etiaxilu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie stosuj na uszkodzoną lub podrażnioną skórę oraz w ciągu 48 godzin po goleniu, woskowaniu lub depilacji maszynką. Tylko do użytku zewnętrznego. Unikaj kontaktu produktu z oczami i błonami śluzowymi. Unikaj kontaktu produktu z biżuterią i innymi przedmiotami/ powierzchniami z polerowanego metalu. Po zastosowaniu kosmetyku ubranie w którym śpisz może zostać uszkodzone. Nie stosować dla dzieci, problem nadpotliwości rzadko występuje przed okresem dojrzewania. W rzadkich przypadkach produkt może spowodować podrażnienie skóry lub reakcję alergiczną skóry. W takim przypadku przerwij stosowanie. Pieczenie i swędzenie skóry może wystąpić jeśli: skóra nie była całkowicie sucha lub była uszkodzona przed aplikacją, nie pozwolono aby kosmetyk po zastosowaniu dobrze wysechł na skórze, zastosowano zbyt dużą ilość produktu.

Dane producenta/dystrybutora

Orkla Care S.A., ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Etiaxil Comfort Antyperspirant roll-on 15 ml

 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5701943012147