Etiaxil Comfort Antyperspirant roll-on 15 ml

  • Etiaxil
  • 5701943012147
Antyperspirant roll-on - zapewnia długotrwałą ochronę przed potem. Przeznaczenie: Do skóry bardzo wrażliwej Działanie: Redukuje wydzielanie potu. Zapewnia skórze poczucie komfortu, świeżości oraz suchości. Kosmetyk gwarantuje co najmniej 3-5 dni ochrony już od pierwszej aplikacji. Produkt działa...

24.99

-7%

26.99 zł

Cena za L : 1666zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Nadmierna potliwość to problem, z którym niestety boryka się wiele osób. Szukając też efektywnego rozwiązania tego kłopotu, wypróbowuje się różne środki, tyle że często bez pożądanego rezultatu. Na szczęście te poszukiwania można już zakończyć, ponieważ Comfort Antyperspirant roll-on został stworzony z myślą o skutecznej eliminacji potu.

Zdarzają się sytuacje, kiedy nadmierna potliwość nie jest wskazana i tak naprawdę przeszkadza - szczególnie podczas ważnych spotkań, załatwiania różnych spraw i obowiązków, rozmów z klientami i w wielu innych przypadkach. Przykry zapach i widok mokrych plam pod pachami nie jest najbardziej zachęcającym doznaniem zmysłowym. Dlatego warto też zawczasu się przed tym zabezpieczyć, używając antyperspirantu roll-on. Gwarantuje on:

  • skuteczność działania już po pierwszej aplikacji (od 3 do 5 dni ochrony),
  • efektywną redukcję potu i zapachu,
  • uczucie suchości pod pachami i świeżości,
  • redukcję podrażnień, odpowiada za to system ochrony pielęgnacji skóry Comfort (Cpx)

Zaletą jest jeszcze to, że jedno opakowanie może wystarczyć nawet na kilka miesięcy. Wszystkie te czynniki sprawiają, że Comfort Antyperspirant roll-on jest bardzo skuteczny w walce z potem. Dzięki niemu można nareszcie cieszyć się suchością i pozbyć się problemu!

Produkt ten stworzyła firma Etiaxil - uznany producent antyperspirantów. Lata badań i pracy ekspertów przyczyniły się do powstania niezawodnych produktów: antyperspirantów Comfort, Original i Strong. Zapewniają one długotrwałą ochronę przed potem i zadowolenie osób, które z nich korzystają.

Składniki - Etiaxil Comfort Antyperspirant roll-on 15 ml

Alcohol Denat., Aluminum Chloride, Calcium Lactate, Hydroxypropylcellulose, Hydrogenated Castor Oil.

Sposób przygotowania i przechowywania

Nałóż niewielką ilość antyperspirantu roll-on, Etiaxil Comfort (około 4 obrotów kulki) tylko w miejscu wydzielania potu/centrum pachy/tak aby uzyskać równomierną, cienką warstwę preparatu i być pewnym że skóra w miejscu aplikacji została zabezpieczona przed potem. Zastosowanie zbyt dużej ilości może spowodować podrażnienie skóry. Rano zmyj wodą i mydłem. Stosuj zawsze na noc przed pójściem spać, wtedy kiedy gruczoły potowe są mniej aktywne. Na początku stosować codziennie przez 3-7 nocy, a następnie kiedy zmniejszy się pocenie stosuj kosmetyk 2-3 noce w tygodniu aby utrzymać pot pod kontrolą, lub tak często jak potrzeba. Stosuj na całkowicie suchą i niepodrażnioną skórę. Nie stosuj bezpośrednio po depilacji pach (w ciągu 48 godz). W przypadku depilacji trzeba odczekać 3 dni. Nie stosuj powtórnie ponieważ efekt jego działania utrzymuje się również po umyciu ciała. Jeśli chcesz możesz zastosować swój dezodorant zapachowy lub perfumy, ponieważ stosowanie innych ulubionych kosmetyków nie wpływa na skuteczność działania Etiaxilu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie stosuj na uszkodzoną lub podrażnioną skórę oraz w ciągu 48 godzin po goleniu, woskowaniu lub depilacji maszynką. Tylko do użytku zewnętrznego. Unikaj kontaktu produktu z oczami i błonami śluzowymi. Unikaj kontaktu produktu z biżuterią i innymi przedmiotami/ powierzchniami z polerowanego metalu. Po zastosowaniu kosmetyku ubranie w którym śpisz może zostać uszkodzone. Nie stosować dla dzieci, problem nadpotliwości rzadko występuje przed okresem dojrzewania. W rzadkich przypadkach produkt może spowodować podrażnienie skóry lub reakcję alergiczną skóry. W takim przypadku przerwij stosowanie. Pieczenie i swędzenie skóry może wystąpić jeśli: skóra nie była całkowicie sucha lub była uszkodzona przed aplikacją, nie pozwolono aby kosmetyk po zastosowaniu dobrze wysechł na skórze, zastosowano zbyt dużą ilość produktu.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Etiaxil Comfort Antyperspirant roll-on 15 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5701943012147

Inni Klienci kupili również