Eurofirany B.b. Choczyńscy Sp.J. Ręcznik LEO 50x90 cm liliowy

Ręczniki odgrywają w łazience bardzo istotną rolę – stanowią efektowną dekorację, a przy tym pełnią wiele praktycznych funkcji. Piękne, grube i puszyste ręczniki kąpielowe odpowiednio dobrane kolorystycznie potrafią ożywić łazienkę. Potrzebujesz zmian w swoim wnętrzu? Nie musisz od razu kuć ścian i...
30,20

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 30,20 zł

Opis

Ręczniki odgrywają w łazience bardzo istotną rolę – stanowią efektowną dekorację, a przy tym pełnią wiele praktycznych funkcji. Piękne, grube i puszyste ręczniki kąpielowe odpowiednio dobrane kolorystycznie potrafią ożywić łazienkę. Potrzebujesz zmian w swoim wnętrzu? Nie musisz od razu kuć ścian i podłóg. Kluczem do sukcesu może okazać się prosta wymiana ręczników, które pomagają Ci utrzymać porządek i harmonię w Twojej łazience. Zmiana koloru czy wzoru oraz odpowiednia ekspozycja, może wpłynąć na stylowy wygląd łazienki. Odkryj piękne ręczniki wysokiej jakości i stwórz własne aranżacje.
Miękkie ręczniki to niezbędny element wyposażenia każdej łazienki, umożliwiający przedłużenie chwil relaksu po kąpieli. Bardzo ważne jest, żeby te używane na co dzień były nie tylko przyjemne w dotyku, ale też wytrzymałe. Najlepszy wybór stanowią ręczniki bawełniane, które doskonale radzą sobie z pochłanianiem wilgoci. Jednocześnie są na tyle delikatne, że nie podrażniają skóry.
Gramatura: 450 GSM

  Szczegóły - Eurofirany B.b. Choczyńscy Sp.J. Ręcznik LEO 50x90 cm liliowy

  Recenzje

  Podziel się swoją opinią

  Oceń produkt

  Inni Klienci kupili również
  Odkryj radość z ogrodnictwa >>