Eurus Plastry opatrunkowe dla dzieci ZOO 20 szt.

Perfect Plast to wysokiej jakości plastry opatrunkowe, kompletowane w różne zestawy dopasowane do potrzeb klientów. Plastry Dla Dzieci to hipoalergiczne plastry dla dzieci z kolorowymi nadrukami i antyseptycznym opatrunkiem. Wykonane z elastycznego i trwałego materiału, dopasowującego się do...

4.49

-7%

4.81 zł

Cena za szt. : 0.22zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Perfect Plast to wysokiej jakości plastry opatrunkowe, kompletowane w różne zestawy dopasowane do potrzeb klientów. Plastry Dla Dzieci to hipoalergiczne plastry dla dzieci z kolorowymi nadrukami i antyseptycznym opatrunkiem. Wykonane z elastycznego i trwałego materiału, dopasowującego się do kształtów ciała. Odporne na brud i wodę. Delikatnie przylegają do skóry pozwalając jej oddychać. Opatrunek nie przykleja się do rany, więc jego usunięcie jest bezbolesne.

W opakowaniu z eurozawieszką znajduje się: 20 plastrów o rozmiarze 19x72 mm.

Sposób przygotowania i przechowywania

Oczyścić i zdezynfekować ranę, osuszyć jej okolicę. Zdjąć warstwę ochronną z części, w której znajduje się opatrunek i przykładając go do rany, przykleić plaster w miejscu skaleczenia. Produkt przeznaczony do jednorazowego użytku, do miejscowego stosowania na skórę. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w oryginalnym opakowaniu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Eurus Plastry opatrunkowe dla dzieci ZOO 20 szt.

  • Seria Perfect Plast
  • Producent: Eurus
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901812129772
  • EAN: 5901812129772
  • Wymiary: 13 x 2 x 8 cm

Inni Klienci kupili również