NOWOŚĆ Perfect Plast Plastry opatrunkowe - zestaw wodoodporny 20 szt.

Perfect Plast Plastry opatrunkowe - zestaw wodoodporny 20 szt.

Perfect Plast to wysokiej jakości plastry opatrunkowe, kompletowane w różne zestawy dopasowane do potrzeb klientów. Plaster wodoodporny to zestaw wodoodpornych, antyseptycznych plastrów w kolorze cielistym. Nawet przy długim kontakcie z wodą, plastry doskonale przylegają do skóry. Są wyjątkowo...

4.98 zł

Cena za kg : 249zł

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Perfect Plast to wysokiej jakości plastry opatrunkowe, kompletowane w różne zestawy dopasowane do potrzeb klientów. Plaster wodoodporny to zestaw wodoodpornych, antyseptycznych plastrów w kolorze cielistym. Nawet przy długim kontakcie z wodą, plastry doskonale przylegają do skóry. Są wyjątkowo elastyczne, przez co idealnie nadają się do zabezpieczenie otarć i skaleczeń na kolanach lub łokciach. Powłoka nośna jest odporna na zabrudzenia.

W opakowaniu z eurozawieszką znajduje się: 20 wodoodpornych plastrów o rozmiarze 19x72 mm.

Zastosowanie: Oczyścić i zdezynfekować ranę, osuszyć jej okolicę. Zdjąć warstwę ochronną z części, w której znajduje się opatrunek i przykładając go do rany, przykleić plaster w miejscu skaleczenia. Produkt przeznaczony do jednorazowego użytku, do miejscowego stosowania na skórę.

Przygotowywanie i przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w oryginalnym opakowaniu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Dane producenta: Eurus Sp. z o.o., Ignatki 40/1, 16-001 Kleosin, Polska

  • Seria: Seria Perfect Plast
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901812126344
  • EAN: 5901812126344