EverDreamerz. Clare Comic World. Playmobil 70477

Zestaw figurek. EverDreamerz. Clare Comic World. Playmobil 70477 Clare potrafi logicznie myśleć, a w trudnych sytuacjach zawsze umie znaleźć genialne rozwiązanie. Na najlepsze pomysły wpada podczas jedzenia pączków i głaskania swojej alpaki. W komplecie znajduje się silikonowa bransoleta, ozdobne...

92.30

-38%

149.00 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Zestaw figurek. EverDreamerz. Clare Comic World. Playmobil 70477

Clare potrafi logicznie myśleć, a w trudnych sytuacjach zawsze umie znaleźć genialne rozwiązanie. Na najlepsze pomysły wpada podczas jedzenia pączków i głaskania swojej alpaki. W komplecie znajduje się silikonowa bransoleta, ozdobne koraliki, pączki, karta do kolekcjonowania, naklejki i wiele innych akcesoriów.

Pomysłowa Clare czuje się komfortowo w komiksowym świecie Edwiny. Clare znajdzie logiczne rozwiązanie w każdej sytuacji, bez względu na to, jakie trudności staną na drodze EverDreamerz. Zawsze stara się mieć wszystko pod kontrolą, nawet wtedy, gdy zafascynowane jaskrawym Comic World przyjaciółki odkrywają, że namalowane przez nie stworzenia ożywają. Lecz także w tym wymarzonym komiksowym świecie czai się wiele wyzwań. Czy EverDreamerz potrafią zapobiec zmianie przepięknego, kolorowego snu Edwiny w czarno-biały koszmar?

Zestaw zawiera figurkę EverDreamerz Clare w komiksowym stroju z zieloną małą alpaką, koralikiem, naklejkami, kartą do kolekcjonowania, torebką i budzikiem oraz wiele innych akcesoriów. Specjalna zawieszka w kształcie samolotu z papieru doskonale pasuje do silikonowej bransoletki. Nowy magiczny flamaster po napełnieniu wodą nadaje biało-czarnym naklejkom kolorów, które znikają po wyschnięciu wody. Naklejki można malować wielokrotnie.

Polecany dla dzieci powyżej 7 roku życia.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - EverDreamerz. Clare Comic World. Playmobil 70477

  • Producent: Playmobil
  • Kod producenta: GXP-741559
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4008789704771
  • EAN: 4008789704771

Inni Klienci kupili również