EverDreamerz. Edwina Comic World. Playmobil 70476

Zestaw figurek. EverDreamerz. Edwina Comic World. Playmobil 70476 Edwina jest sportowym asem wśród dziewczynek. Nie ma dyscypliny, której by jeszcze nie wypróbowała! Jest energiczna i otwarta na nowe wyzwania. Odpoczywa jedynie podczas jedzenia świeżych gofrów. Zestaw zawiera silikonową...

92.30

-38%

149.00 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Zestaw figurek. EverDreamerz. Edwina Comic World. Playmobil 70476

Edwina jest sportowym asem wśród dziewczynek. Nie ma dyscypliny, której by jeszcze nie wypróbowała! Jest energiczna i otwarta na nowe wyzwania. Odpoczywa jedynie podczas jedzenia świeżych gofrów. Zestaw zawiera silikonową bransoletkę, koraliki, wafelki, kartę do kolekcjonowania, naklejki i wiele innych akcesoriów. 

Komiksy to po sporcie kolejna wielka pasja Edwiny. Z tego powodu w drugiej przygodzie, magiczny amulet przenosi EverDreamerz do kolorowego, komiksowego świata marzeń - osobistego raju Edwiny. W tym fantastycznym świecie komiksu, wszystko jest narysowane i świeci jaskrawymi kolorami. Zachwycone przyjaciółki odkrywają, że rysując i malując mogą tworzyć fantastyczne stworzenia. Entuzjastycznie malują co raz to nowe stworki, a ich kreatywność nie zna granic! Lecz także w tym wymarzonym komiksowym świecie czai się wiele wyzwań. Czy EverDreamerz potrafią zapobiec zmianie przepięknego, kolorowego snu Edwiny w czarno-biały koszmar? Zestaw zawiera figurkę EverDreamerz Edwinę - fankę komiksów w nowym stroju z niebieskim kotkiem, koralikiem, naklejkami, kartą do kolekcjonowania, ciężarkami do ćwiczeń i sportową torbą oraz wiele innych akcesoriów. Specjalna zawieszka w kształcie sportowego bucika doskonale pasuje do silikonowej bransoletki. Nowy magiczny flamaster po napełnieniu wodą nadaje biało-czarnym naklejkom kolorów, które znikają po wyschnięciu wody. Naklejki można malować wielokrotnie. 

Polecany dla dzieci powyżej 7 roku życia.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - EverDreamerz. Edwina Comic World. Playmobil 70476

  • Producent: Playmobil
  • Kod producenta: GXP-741558
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4008789704764
  • EAN: 4008789704764

Inni Klienci kupili również