NOWOŚĆ Faber-Castell Zestaw prezentowy Pióro + długopis + kołozeszyt

Faber-Castell Zestaw prezentowy Pióro + długopis + kołozeszyt

Zestaw prezentowy FABER-CASTELL w metalowym, atrakcyjnym opakowaniu dopasowanym kolorystycznie do zawartości. Zawiera Pióro wieczne GRIP 2010 i Długopis GRIP 2010.Pióro wieczne z dopracowaną stalówką z idealnym przepływem atramentu dla wyjątkowego komfortu pisania. Charakterystyczne i unikalne...

117.37 zł

-20%

146.71 zł

Dodaj do schowka

Opis

Zestaw prezentowy FABER-CASTELL w metalowym, atrakcyjnym opakowaniu dopasowanym kolorystycznie do zawartości. Zawiera Pióro wieczne GRIP 2010 i Długopis GRIP 2010.
Pióro wieczne z dopracowaną stalówką z idealnym przepływem atramentu dla wyjątkowego komfortu pisania. Charakterystyczne i unikalne kropeczki GRIP (3D). Solidny, elastyczny metalowy klips i wytrzymała, irydowa końcówka stalówki. Ergonomiczna, antypoślizgowa strefa uchwytu oraz idealne wyważenie zarówno bez, jak i ze skuwką zapewniają niestrudzone pisanie. Odpowiednie zarówno dla prawo- jak i leworęcznych. Stalówka M.
Długopis o ergonomicznym, trójkątnym kształcie oraz wypustkami GRIP zapewniającymi komfort użytkowania. Grubość linii pisania: M. Metalowy klips. Niebieski, wymienny wkład.
Gratis kołozeszyt OXFORD Campus 2SPI w rozmiarze B5+ w kratkę (80 kartek, papier 90g).

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Faber-Castell Zestaw prezentowy Pióro + długopis + kołozeszyt

  • Producent: Faber-Castell
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903273513824
  • EAN: 5903273513824